Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sprawozdanie z wykonania usługi badawczo-rozwojowej na podstawie wskazanego w Deklaracji Uczestnictwa numer 263, problemu badawczego w ramach projektu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sprawozdanie z wykonania usługi badawczo-rozwojowej na podstawie wskazanego w Deklaracji Uczestnictwa numer 263, problemu badawczego w ramach projektu."— Zapis prezentacji:

1 Sprawozdanie z wykonania usługi badawczo-rozwojowej na podstawie wskazanego w Deklaracji Uczestnictwa numer 263, problemu badawczego w ramach projektu systemowego Wsparcie Regionalnej Sieci Współpracy Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.2. Transfer wiedzy, Poddziałanie 8.2.2. Regionalne Strategie Innowacji. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Wykorzystanie preparatu ProBio Emów do odwadniania i unieszkodliwiania osadów ściekowych z oczyszczalni przydomowych oraz przetwarzania ich na nawóz mineralno-organiczny

2

3 Początki tworzenia grupy 2006 rok Misja : Zdrowa Ziemia i Jej mieszkańcy Krąg Zdrowa Ziemia to inicjatywa społeczno – gospodarcza wspierająca rozwój Probiotechnologii Zrzesza wiele niezależnych podmiotów niosących jedną misję i przesłanie

4

5 Matthew Wood, SCD ProBiotics, Kansas City LLC Matthew Wood - amerykanin, założyciel i właściciel SCD ProBiotics był wieloletnim współpracownikiem i uczniem Prof. Teruo Higi, z którym popularyzował ideę kompozycji Pożytecznych Mikrorganizmów. Po okresie edukacji Matthew Wood powrócił do swojego macierzystego kraju i rozpoczął proces dalszego rozwoju pierwotnej koncepcji Prof. Higi. W ten sposób udoskonalił formułę podstawowej kultury matecznej. Dodatkowo opracował 2 nowe kompozycje kultur matecznych : SCD ProBio Plus (zwiększona ilość bakterii fototropowych) SCD ProBio Food (kultura mateczna wykorzystywana do produkcji probiotyków dla zwierząt i ludzi)

6 ProBiotechnologia SCD ProBiotechnologia SCD (Probiotyczna Technologia SCD): autorski sposób wytwarzania naturalnych kompozycji probiotycznych (gr. pro bios – dla życia), na bazie Kultur Matecznych (Mother Culture MC), tj. wyselekcjonowanych i odpowiednio skomponowanych tlenowych i beztlenowych kultur mikroorganizmów, wzbogaconych kompozycjami minerałów i dodatków roślinnych, z użyciem strukturyzowanej wody i naturalnej pożywki, których zadaniem jest korzystne, rewitalizujące oddziaływanie wobec środowiska.

7 ProBiotechnologia ProBiotechnologia to jedna z naturalnych technologii wykorzystująca niemodyfikowane genetycznie narzędzia biologiczne kompozycji pożytecznych mikroorganizmów, wspierających w zgodzie z prawami natury bioróżnorodność życia roślin, zwierząt i ludzi, znanych na rynku pod nazwą ProBio Emy.

8 Podstawowe informacje Wszystkie wyroby są w pełni naturalne, wytwarzane na bazie naturalnych komponentów. Nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie. Wszystkie preparaty płynne powstają w procesie naturalnej fermentacji, bez zastosowania konserwantów i innych środków chemicznych Wszystkie preparaty płynne są w pełni biodegradowalne i bezpieczne dla zdrowia roślin, zwierząt i ludzi.

9 Wróżnienie targowe DORBROSŁAW za ProBio Emy TM Wyroby zwiększające bezpieczeństwo pracy w gospodarstwie rolnym

10 Pasta do mycia rąk

11 rewitalizacja wody oczyszczanie akwenów i cieków wodnych oczyszczanie powietrza zapobieganie zjawiskom epidemiologicznym po powodziach, podtopieniach i zatruciu gleby oczyszczalnie ścieków wysypiska śmieci kompostownie trakcje ściekowe zieleń miejska

12


Pobierz ppt "Sprawozdanie z wykonania usługi badawczo-rozwojowej na podstawie wskazanego w Deklaracji Uczestnictwa numer 263, problemu badawczego w ramach projektu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google