Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sprawozdanie Wykorzystanie preparatu ProBio Emów do odwadniania

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sprawozdanie Wykorzystanie preparatu ProBio Emów do odwadniania"— Zapis prezentacji:

1 Sprawozdanie Wykorzystanie preparatu ProBio Emów do odwadniania
z wykonania usługi badawczo-rozwojowej na podstawie wskazanego w Deklaracji Uczestnictwa numer 263, problemu badawczego w ramach projektu systemowego „Wsparcie Regionalnej Sieci Współpracy” Program Operacyjny Kapitał Ludzki , Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.2. Transfer wiedzy, Poddziałanie Regionalne Strategie Innowacji. Wykorzystanie preparatu ProBio Emów do odwadniania i unieszkodliwiania osadów ściekowych z oczyszczalni przydomowych oraz przetwarzania ich na nawóz mineralno-organiczny Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego „Zdrowa Ziemia i Jej mieszkańcy”

2 Krąg Zdrowa Ziemia „Zdrowa Ziemia i Jej mieszkańcy”

3 Krąg Zdrowa Ziemia Początki tworzenia grupy 2006 rok
Misja : „Zdrowa Ziemia i Jej mieszkańcy” Krąg Zdrowa Ziemia to inicjatywa społeczno – gospodarcza wspierająca rozwój Probiotechnologii Zrzesza wiele niezależnych podmiotów niosących jedną misję i przesłanie „Zdrowa Ziemia i Jej mieszkańcy”

4 Stowarzyszenie EkosystEM-Dziedzictwo Natury
„Zdrowa Ziemia i Jej mieszkańcy”

5 Matthew Wood, SCD ProBiotics, Kansas City LLC
Matthew Wood - amerykanin, założyciel i właściciel SCD ProBiotics był wieloletnim współpracownikiem i uczniem Prof. Teruo Higi, z którym popularyzował ideę kompozycji Pożytecznych Mikrorganizmów. Po okresie edukacji Matthew Wood powrócił do swojego macierzystego kraju i rozpoczął proces dalszego rozwoju pierwotnej koncepcji Prof. Higi. W ten sposób udoskonalił formułę podstawowej kultury matecznej. Dodatkowo opracował 2 nowe kompozycje kultur matecznych : SCD ProBio Plus (zwiększona ilość bakterii fototropowych) SCD ProBio Food (kultura mateczna wykorzystywana do produkcji probiotyków dla zwierząt i ludzi) „Zdrowa Ziemia i Jej mieszkańcy”

6 ProBiotechnologia SCD
ProBiotechnologia SCD (Probiotyczna Technologia SCD): autorski sposób wytwarzania naturalnych kompozycji probiotycznych (gr. pro bios – dla życia), na bazie Kultur Matecznych (Mother Culture MC), tj. wyselekcjonowanych i odpowiednio skomponowanych tlenowych i beztlenowych kultur mikroorganizmów, wzbogaconych kompozycjami minerałów i dodatków roślinnych, z użyciem strukturyzowanej wody i naturalnej pożywki, których zadaniem jest korzystne, rewitalizujące oddziaływanie wobec środowiska. „Zdrowa Ziemia i Jej mieszkańcy”

7 ProBiotechnologia ProBiotechnologia to jedna z naturalnych technologii wykorzystująca niemodyfikowane genetycznie narzędzia biologiczne kompozycji pożytecznych mikroorganizmów, wspierających w zgodzie z prawami natury bioróżnorodność życia roślin, zwierząt i ludzi, znanych na rynku pod nazwą ProBio Emy. „Zdrowa Ziemia i Jej mieszkańcy”

8 Podstawowe informacje
Rodzina ProBio Emów Podstawowe informacje Wszystkie wyroby są w pełni naturalne, wytwarzane na bazie naturalnych komponentów. Nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie. Wszystkie preparaty płynne powstają w procesie naturalnej fermentacji, bez zastosowania konserwantów i innych środków chemicznych Wszystkie preparaty płynne są w pełni biodegradowalne i bezpieczne dla zdrowia roślin, zwierząt i ludzi. „Zdrowa Ziemia i Jej mieszkańcy”

9 Wyroby zwiększające bezpieczeństwo pracy w gospodarstwie rolnym
Wróżnienie targowe „DORBROSŁAW” za ProBio EmyTM Wyroby zwiększające bezpieczeństwo pracy w gospodarstwie rolnym „Zdrowa Ziemia i Jej mieszkańcy”

10 Rodzina ProBio Emów Zdrowie gleby i roślin Zdrowie zwierząt
Zdrowie Człowieka Zdrowie domu Pasta do mycia rąk „Zdrowa Ziemia i Jej mieszkańcy”

11 Mikroorganizmy w branży komunalnej
rewitalizacja wody oczyszczanie akwenów i cieków wodnych oczyszczanie powietrza zapobieganie zjawiskom epidemiologicznym po powodziach, podtopieniach i zatruciu gleby oczyszczalnie ścieków wysypiska śmieci kompostownie trakcje ściekowe zieleń miejska „Zdrowa Ziemia i Jej mieszkańcy”

12 Regionalne Centrum Mikroorganizmów
Dziękuję za uwagę Sebastian Podstawka Regionalne Centrum Mikroorganizmów w Jastkowie k/Lublina Jastków 25 tel mail: tel „Zdrowa Ziemia i Jej mieszkańcy”


Pobierz ppt "Sprawozdanie Wykorzystanie preparatu ProBio Emów do odwadniania"

Podobne prezentacje


Reklamy Google