Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja na wywiadówkę W ramach realizowanego projektu Zajęcia dodatkowe dziś – szansą na lepsze jutro Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja na wywiadówkę W ramach realizowanego projektu Zajęcia dodatkowe dziś – szansą na lepsze jutro Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja na wywiadówkę W ramach realizowanego projektu Zajęcia dodatkowe dziś – szansą na lepsze jutro Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany na podstawie umowy ze Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego w Kielcach.

2 Zajęcia dodatkowe dziś- szansą na lepsze jutro

3 Rekrutacja do projektu

4

5 Podział na 9 grup zajęciowych

6 Materiały promocyjne dla uczestników

7

8 Wręczania materiałów uczestnikom projektu

9

10 Zajęcia kółka humanistycznego

11 Zajęcia matematyczne

12 Język angielski

13 Warsztaty pedagogiczne

14 Zajęcia sportowe

15 Zajęcia sportowe gr 7

16 Zajęcia język polski

17 Poczęstunek

18 Zakupione pomoce dydaktyczne

19 Wycieczka do Krakowa

20

21

22 Projekt: Zajęcia dodatkowe dziś – szansą na lepsze jutro realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach; Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty; Poddziałanie Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych. Człowiek – najlepsza inwestycja


Pobierz ppt "Prezentacja na wywiadówkę W ramach realizowanego projektu Zajęcia dodatkowe dziś – szansą na lepsze jutro Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google