Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TERA. Cel działalności Swoją działalnością chcemy przede wszystkim zwiększyć oryginalność w naszym otoczeniu. W przeciwieństwie do produktów oferowanych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TERA. Cel działalności Swoją działalnością chcemy przede wszystkim zwiększyć oryginalność w naszym otoczeniu. W przeciwieństwie do produktów oferowanych."— Zapis prezentacji:

1 TERA

2 Cel działalności Swoją działalnością chcemy przede wszystkim zwiększyć oryginalność w naszym otoczeniu. W przeciwieństwie do produktów oferowanych przez sieciowe sklepy, naszą firmę wyróżnia indywidualne podejście do klienta, jego potrzeb oraz zainteresowań..W naszej działalności kierujemy się wizją klienta. Osoba zamawiająca produkt ma szansę dopasować go do swoich oczekiwań-w zależności od produktu, wybrać kolor czy wzór. W ten sposób klient nie musi wybierać niczego z narzuconych wzorów, lecz ma szansę stworzyć coś osobistego. Dzięki naszym produktom chcemy umożliwić wszystkim posiadanie produktu zgodnego z ich własną wizją, nie odgórnie narzuconego, w związku z tym nasz biznes kierowany jest do wszystkich, zarówno młodych jak i starszych, kobiet jak i mężczyzn, każdy ma szansę stworzyć coś co przypadnie mu do gustu.

3 Przykładowe produkty W naszej ofercie mamy zarówno produkty okresowe w związku ze zbliżającymi się okazjami(min. Boże Narodzenie,Walentynki), jak i dodatki spotykane na co dzień w nieco innym wydaniu, w ten sposób powszechne produkty mają szansę nabrać innego charakteru. I. Bożonarodzeniowe bombki W związku ze świętem Bożego Narodzenia oferujemy bombki-produkt powszechny, jednak dzięki nam ma szansę być nieco inny. Oferowane przez nas bombki mogą posiadać wzór dowolnie wybrany przez klienta-przede wszystkim polecamy bombki imienne, lub ze specjalną dedykacją, które mogą służyć również jako świetny prezent. II. Torby Torby są dodatkiem, którego kobietom nigdy mało. W związku z tym proponujemy dwa produkty-torby bawełniane oraz ekologiczne torby na zakupy. Torby można ozdobić wybranym wzorem, dzięki czemu mają szansę być dostosowane do stylu wybranej osoby,. Nasz zaspół jest bardzo utalentowany artystycznie(dodatkowo dwie osoby chodzą na profesjonalny kurs rysunku) więc zasób naszych możliwości jest szeroki. Liczymy więc że będziemy mogli sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów.

4

5 Uszcz ęś liw siebie i innych!


Pobierz ppt "TERA. Cel działalności Swoją działalnością chcemy przede wszystkim zwiększyć oryginalność w naszym otoczeniu. W przeciwieństwie do produktów oferowanych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google