Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WELL-MADE Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo V LO im. JPII Znajdziesz nas na www.facebook.com/careandpassion www.facebook.com/careandpassion.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WELL-MADE Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo V LO im. JPII Znajdziesz nas na www.facebook.com/careandpassion www.facebook.com/careandpassion."— Zapis prezentacji:

1 WELL-MADE Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo V LO im. JPII Znajdziesz nas na www.facebook.com/careandpassion www.facebook.com/careandpassion

2 Koncepcja Biznesowa Care & Passion to firma zajmująca się tworzeniem i sprzedażą przedmiotów ręcznie wykonanych o różnej tematyce. Nazwa firmy to dwa najważniejsze filary naszego przedsiębiorstwa, czyli dbałość zarówno o klienta jak i o produkty oraz pasja z jaką je wykonujemy.

3 Oferta Dostaniesz u nas niepowtarzalne ozdoby na Boże Narodzenie, Wielkanoc czy Walentynki, drobne upominki dla znajomych i rodziny, poduszki, pluszaki i wiele, wiele innych


Pobierz ppt "WELL-MADE Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo V LO im. JPII Znajdziesz nas na www.facebook.com/careandpassion www.facebook.com/careandpassion."

Podobne prezentacje


Reklamy Google