Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KOSZULKI, KUBKI, PORTFELE, TORBY Z NADRUKAMI I LO IM. JANA SMOLENIA W BYTOMIU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KOSZULKI, KUBKI, PORTFELE, TORBY Z NADRUKAMI I LO IM. JANA SMOLENIA W BYTOMIU."— Zapis prezentacji:

1 KOSZULKI, KUBKI, PORTFELE, TORBY Z NADRUKAMI I LO IM. JANA SMOLENIA W BYTOMIU

2 o NASZE MINIPRZEDSIĘBIORSTWO POWSTAŁO Z MYŚLĄ O PRODUKCJI UNIKALNYCH KOSZULEK Z NADRUKAMI. o DYSPONUJEMY WYKONANYMI PRZEZ NASZĄ EKIPĘ PROJEKTAMI, JAK RÓWNIEŻ ISTENIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZYNIESIENIA WŁASNEGO LUB ZLECENIA NAM WYKONANIA KONKRETNEGO PROJEKTU. o NASZE KOSZULKI SĄ UNIWERSALNE, A KAŻDA JEST UNIKALNA I ORGINALNA. KAŻDY KLIENT ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. o ZAJMUJEMY SIĘ RÓWNIEŻ SPRZEDAŻĄ KUBKÓW, TOREB, PORTFELI Z NADRUKAMI ORAZ INNYMI NIETYPOWYMI ZLECENIAMI.

3 o NASZE PRZEDSIĘBIORSTWO JEST NIEBYWALE ELASTYCZNE. POTRAFIMY DOSTOSOWAĆ SIĘ DO KLIENTA. o NASZE PROJEKTY SĄ BARDZO ZRÓŻNICOWANE I PASUJĄ ZARÓWNO NA CO DZIEŃ, JAK I NA SPECJALNE OKOLICZNOŚCI- MECZE, PARADY, WYSTĘPY. o NASZE CENY SĄ NIŻSZE W PORÓWNANIU DO CEN PRODUKTÓW NA RYNKU. o MAMY DUŻY ZAPAŁ I LICZYMY NA ROZWÓJ. WIERZYMY W NASZE MOŻLIWOŚCI.

4 NASZA DRUŻYNA SKŁADA SIĘ Z 7 OSÓB NALEŻĄCYCH DO DWÓCH RÓŻNYCH KLAS: 3 DZIEWCZYNY Z KLASY PRZYRODNICZEJ I 4 CHŁOPCÓW Z KLASY POLITECHNICZNEJ: WIOLA, MARYSIA, MARTA, PATRYK, PAWEŁ, MARCIN I PATRYK. PODZIELILIŚMY SIĘ STANOWISKAMI I OBOWIĄZKAMI, ABY NASZE PRZEDSIĘBIORSTW O DZIAŁAŁO PRĘŻNIE I BEZPROBLEMOWO.

5 ZACZYNAMY OD ODEBRANIA ZAMÓWIENIA NA KONKRETNY PROJEKT. JEŻELI KLIENT POSIADA WŁASNĄ KONCEPCJĘ- KTOŚ Z NAS STARA SIĘ ZREALIZOWAĆ JĄ W PROGRAMIE KOMPUTEROWYM. NASTĘPNIE PROJEKT ‘WĘDRUJE’ DO DRUKARNI. PO TYGODNIU ODBIERAMY GOTOWĄ KOSZULKĘ, KTÓRĄ DORĘCZAMY KLIENTOWI. NASZA PRACA POLEGA TAKŻE NA WYKONYWANIU NOWYCH PROJEKTÓW, KTÓRE MOGŁYBY ZAINTERESOWAĆ KLIENTA ORAZ NA PROMOCJI PRZEDSIĘBIORSTWA. DZIĘKI CHŁOPAKOM, KTÓRZY WYKORZYSTALI SWÓJ ZMYSŁ ARCHITEKTONICZNY I KILKA NIEPOTRZEBNYCH DESEK, STWORZYLIŚMY NIEPOWTARZALNE STANOWISKO- CENTRUM SPRZEDAŻY NASZYCH KOSZULEK! NASZE NADRUKI WYKONYWANE SĄ W PROFESJONALNEJ DRUKARNI, DZIĘKI CZEMU SĄ TRWAŁE I JESTEŚMY PEWNI, ŻE KLIENCI BĘDĄ ZADOWOLENI.


Pobierz ppt "KOSZULKI, KUBKI, PORTFELE, TORBY Z NADRUKAMI I LO IM. JANA SMOLENIA W BYTOMIU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google