Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Lubinie 59-300 Lubin Człowiek który nie umie się uśmiechać niech nie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Lubinie 59-300 Lubin Człowiek który nie umie się uśmiechać niech nie."— Zapis prezentacji:

1 Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Lubinie 59-300 Lubin Człowiek który nie umie się uśmiechać niech nie otwiera firmy. MISJA MINIPRZEDSIĘBIORSTWA: Zawsze u Kseny mnóstwo ozdób znajdziemy ! Ozdoby do wnętrz :ramki, stroiki, ozdoby świąteczne. Opiekun: Katarzyna Józefowska – Koladyńska Nr ewidencyjny nr 88-1-1-11-11 E-mail: KSSENA@WP.PL

2 PRODUKT I JEGO PRZEZNACZENIE Postanowiliśmy zajmować się produkcją ozdób do wnętrz. Produkujemy ozdoby – takie ja stroiki, podkładki na stoły, ramki na zdjęcia oraz szeroki inny asortyment a w szczególności są to produkty świąteczne taki jak bombki, pudełka na prezenty Nasze produkty wykonujemy również na indywidualne zamówienie,jesteśmy otwarci na wizję naszych klientów. Staramy się podołać, każdemu wyzwaniu. Nasze produkty kierujemy do pracowników uczniów i rodziców naszej szkoły. Nasze produkty wykonujemy ręcznie nie jest to produkcja hurtowa dlatego każdy produkt ma swoją duszę i jest inny. Postanowiliśmy zajmować się produkcją ozdób do wnętrz. Produkujemy ozdoby – takie ja stroiki, podkładki na stoły, ramki na zdjęcia oraz szeroki inny asortyment a w szczególności są to produkty świąteczne taki jak bombki, pudełka na prezenty Nasze produkty wykonujemy również na indywidualne zamówienie,jesteśmy otwarci na wizję naszych klientów. Staramy się podołać, każdemu wyzwaniu. Nasze produkty kierujemy do pracowników uczniów i rodziców naszej szkoły. Nasze produkty wykonujemy ręcznie nie jest to produkcja hurtowa dlatego każdy produkt ma swoją duszę i jest inny. Niech praca będzie naszą radością, bo praca zmienia nas na lepsze i rozwija!

3 Wspólnicy Jagoda – dyrektor naczelny Jagoda – dyrektor naczelny Adrian – dyrektor finansowy Adrian – dyrektor finansowy Magda –dyrektor marketingu Magda –dyrektor marketingu Paulina – dyrektor produkcji Paulina – dyrektor produkcji Robert- dyrektor organizacyjny Robert- dyrektor organizacyjny Piotr –wspólnik Piotr –wspólnik Agnieszka –wspólnik Agnieszka –wspólnik Krystian –wspólnik Krystian –wspólnikLaura-wspólnik


Pobierz ppt "Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Lubinie 59-300 Lubin Człowiek który nie umie się uśmiechać niech nie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google