Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Czy kochasz przepych i barokowy styl  Czy jesteś zwolennikiem minimalizmu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Czy kochasz przepych i barokowy styl  Czy jesteś zwolennikiem minimalizmu."— Zapis prezentacji:

1

2  Czy kochasz przepych i barokowy styl  Czy jesteś zwolennikiem minimalizmu

3  Nowocześnie  Czy tradycyjnie

4  Duże  Czy małe

5

6

7  Nazywam się Natalia Górska, jestem studentką 4 roku Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego, ale to projektowanie wnętrz jest moim marzeniem. Chciałabym w przyszłości projektować mieszkania, aby przyszli domownicy czuli się w nich perfekcyjnie!

8  Zadbam o kolorystykę wnętrza  Zapewnię mu funkcjonalność  Przystosowanie dla specjalnych wymogów  Sprawię, iż będzie wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie  Dostosuję je do Twoich indywidualnych preferencji  Stworzę projekt od nowa, bądź zmodernizuję już istniejący  Sprawię, iż Twój dom będzie Twoim zwierciadłem marzeń sennych

9  Jestem w stanie Wam to zapewnić!  Często bywa tak, że wizja projektanta nie pokrywa się z wizją klienta- posiadam zdolność wizualizacyjną i bujną wyobraźnię, więc jestem w stanie wyobrazić sobie naprawdę niesamowite pomysły aranżacji  Stworzę projekt dopasowany do Państwa oczekiwań, nawet jeśli będzie to znaczyło mieszkanie stylizowane na wnętrze statku kosmicznego, czy domek Robinsona! Nie boję się wyzwań!

10 PROJEKTOWANIE WNĘTRZ WYMAGA PRECYZJI, ZMYSŁU PRZESTRZENNEGO, KREATYWNOŚCI I PRZEDE WSZYSTKIM UMIEJĘTNOŚCI PRZELANIA MARZEŃ KLIENTA NA KARTY PROJEKTU, A NASTĘPNIE DWRĄŻENIE ICH W ŻYCIE. JESTEM OSOBĄ, KTÓRA POSIADA TE UMIEJĘTNOŚCI. JEDYNE CZEGO POTRZEBUJĘ TO PODSTAWOWA WIEDZA Z ZAKRESU PROJEKTOWANIA WNĘTRZ, DLATEGO TEŻ BARDZO CHCIAŁABYM ZDOBYĆ ŚRODKI NA KURS PROJEKTOWANIA PIERWSZEGO STOPNIA.

11 Dziękuję za uwagę! Natalia Górska


Pobierz ppt " Czy kochasz przepych i barokowy styl  Czy jesteś zwolennikiem minimalizmu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google