Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Firma Bitner’s oferuje Ci styropianowe kubeczki z przeróżnymi malowidłami. Rysunki powstały z użyciem jedynie czarnego flamastra. Chciałbyś portret ukochanej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Firma Bitner’s oferuje Ci styropianowe kubeczki z przeróżnymi malowidłami. Rysunki powstały z użyciem jedynie czarnego flamastra. Chciałbyś portret ukochanej."— Zapis prezentacji:

1

2 Firma Bitner’s oferuje Ci styropianowe kubeczki z przeróżnymi malowidłami. Rysunki powstały z użyciem jedynie czarnego flamastra. Chciałbyś portret ukochanej osoby, a może Twój ulubiony cytat, widok, czy zdjęcie gwiazdy filmowej? To wszystko jest możliwe!

3

4 Różnorodne napisy!

5 Kubek z firmy Bitner’s może być świetną ozdobą każdego miejsca, świetnie się komponuje. Co po za tym ? Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która produkuje malowidła na kubeczkach. Nie masz pomysłu na prezent? KUBEK Z FIRMY BITNER’S BĘDZIE IDEALNYM POMYSŁEM!

6 A co z ceną? Nie musisz się niczym przejmować, cena jest bardzo uniwersalna. Zależy od wielkości kubeczka, oraz ilości wzorów. Ponadto drogi kliencie, czekają na Ciebie liczne zniżki!

7 A oto wykres sprzedaży

8 Wszelkie informacje dostępne na stronie internetowej www.kubkibitner’s.pl www.kubkibitner’s.pl Kontakt: Tarnów 33-100 Ul. Zamkowa 45 Nr. Telefonu : 14 678 56 46 ZAPRASZAMY!


Pobierz ppt "Firma Bitner’s oferuje Ci styropianowe kubeczki z przeróżnymi malowidłami. Rysunki powstały z użyciem jedynie czarnego flamastra. Chciałbyś portret ukochanej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google