Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Korzystaj z nowych możliwości” Grzegorz Kowalik, NAV.COM

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Korzystaj z nowych możliwości” Grzegorz Kowalik, NAV.COM"— Zapis prezentacji:

1

2 „Korzystaj z nowych możliwości” Grzegorz Kowalik, NAV.COM

3 Agenda UE – obawy i szanse System ERP w globalnej gospodarce
NAVISION Międzynarodowe Standardy NAVISION Bezpieczeństwo w Biznesie Podsumowanie Słowo o NAV.COM Referencje

4 Cel prezentacji Możliwości: bezpieczne funkcjonowanie w
nowoczesnym biznesie szanse swobodnego rozwoju uzyskanie przewagi konkurencyjnej

5 UE Obawy i Szanse Obawy: Silna konkurencja
Nowoczesne narzędzia rywalizacji Globalizacja rynku Przepływ kadr

6 UE Obawy i Szanse Szanse: Małe i średnie firmy siłą UE Brak granic
Wsparcie finansowe UE korzystanie z Know How Kreatywność i nieszablonowe działania

7 System ERP w globalnej gospodarce
Zmiany w strukturach organizacyjnych Nowe Wyzwania Nowe Narzędzia Nowe Procedury czyli POMOSTY, aby KONTROLOWAĆ swój BIZNES Firmy w nowej globalnej gospodarce przechodzą zmiany strukturalne. Wiele z nich ze względów logistycznych, podatkowych i kosztowych tworzy swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Coraz częściej obserwuje się zjawisko fuzji i koncentracji sił i kapitału. To wszystko powoduje że te rozproszone organizacje mają potrzebę wymiany danych zarówno w celach analiz ekonomicznych, jak i w celach lepszej obsługi międzynarodowych klientów. Coraz więcej międzynarodowych transakcji generowanych jest na coraz niższym szczeblu tzn. obecnie zwykły „Kowalski” z dużą łatwością może zakupić np. Koszulkę swojego ulubionego piłkarza w sklepie internetowym klubu oddalonego o tysiące kilometrów. Internet stał się medium które ułatwia wymianę handlową pomiędzy klientem a sprzedawcą. Szybkość informacji jest wymagana poprzez Raportowanie w coraz krótszych okresach Zarządzanie globalnymi magazynami Łańcuch dostaw (Dell) Wielojęzyczność Dokumenty.

8 Międzynarodowe pomosty

9 Microsoft Business Solutions – Navision
Oferta NAV.COM Microsoft Office Microsoft Outlook Microsoft SQL Server Microsoft Share Point Microsoft Commerce Serwer Microsoft Business Solutions – Navision

10 Microsoft Business Solutions - Navision 140 tys. wdrożeń
Navision na Świecie Microsoft Business Solutions - Navision 140 tys. wdrożeń Oddziały Partnerzy Zasięg wdrożeń w 100 krajach Biura lokalne w ponad 30 krajach; 2300 partnerów W Polsce ponad 200 wdrożeń (od 1995 roku)

11 Microsoft Business Solutions-Navision
Produkcja Sprzedaż Controling Marketing Dostawy Magazyn Księgowość Kadry i Płace Zakupy Sklep Zamówienia zintegrowany, wielodostępowy, on-line to niezbędne narzędzie dla firmy integracja z Twoją wewnętrzną organizacją

12 Microsoft Business Solutions-Navision
Sklep internetowy Pracownicy Partnerzy & Dostawcy Klienci

13 WZROST w nowej rzeczywistości
… i co z tego wynika ??? Międzynarodowe narzędzie Otwarte na współpracę Narzędzie kontroli Nowe kierunki zarządzania Poparte doświadczeniem WZROST w nowej rzeczywistości j.w

14 NAV.COM Partner w biznesie Potencjał ludzki i technologiczny
Opieka i wsparcie NAV.COM – akredytacja PARP

15 Opinie o rozwiązaniu… Wykorzystanie nowych technologii daje szansę przewagi konkurencyjnej i stwarza możliwości stałego rozwoju, dlatego też podjęliśmy decyzję o wdrożeniu systemu Navision – Jarosław Kopera Prezes Candela, Krajowy producent i dystrybutor naczyń.

16 Opinie o rozwiązaniu… Po roku korzystania z systemu Navision możemy stwierdzić, że jest narzędziem stabilnym i elastycznym, umożliwia swobodny rozwój i dopasowanie do potrzeb organizacji. Jesteśmy przekonani, że zaspokoi również przyszłe potrzeby firmy. Wdrożenie przebiegło szybko i sprawnie – Marek Falkowski, prokurent EKO CEL Polska. Jedna z firm międzynarodowego koncernu Zoeller Group. NAV.COM jest solidnym partnerem, zatrudniającym wysokiej klasy konsultantów.

17 Michał Kucharzewski Dyrektor Grupy TFK,
Opinie o rozwiązaniu… Cecha, która wyróżnia Microsoft Business Solutions - Navision jest otwarta formuła systemu, dzięki której praktycznie każdy z jego elementów można poukładać zgodnie z własnymi potrzebami. Microsoft Business Solutions-Navision oferuje coś bardzo bliskiego idei, którą kierujemy się w codziennej pracy: „mówisz i masz”. Sam system umożliwia rozwiązanie praktycznie każdego problemu, użytkownik musi jedynie ten problem zdefiniować a następnie dokonać wyboru z dostępnych metod jego rozwiązania. W mojej ocenie ta właśnie cecha systemu stanowi jego największy atut.- Michał Kucharzewski Dyrektor Grupy TFK, Polska firma rodzinna.

18

19 Kontakt Życzymy Państwu wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Firma NAV.COM


Pobierz ppt "„Korzystaj z nowych możliwości” Grzegorz Kowalik, NAV.COM"

Podobne prezentacje


Reklamy Google