Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szanowni Państwo! Właśnie rozpoczęliście biznes i nie wiecie jak wypromować swoją firmę. Może Wasza firma ma już swoje miejsce na rynku, ale potrzebuje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szanowni Państwo! Właśnie rozpoczęliście biznes i nie wiecie jak wypromować swoją firmę. Może Wasza firma ma już swoje miejsce na rynku, ale potrzebuje."— Zapis prezentacji:

1 Szanowni Państwo! Właśnie rozpoczęliście biznes i nie wiecie jak wypromować swoją firmę. Może Wasza firma ma już swoje miejsce na rynku, ale potrzebuje wsparcia. Pragnąc zaprosić Państwa do współpracy, chcieli byśmy przedstawić rozwiązania, które oferuje nasza agencja reklamowa.

2 Zapewniamy kompleksowe usługi fotograficzne, reklamowe i marketingowe, dzięki którym wpieramy naszych klientów w osiągnięciu nawet najtrudniejszych celów biznesowych. Po wstępnej analizie zaproponujemy najbardziej efektywne działania KREATYWNE STUDIO FOTOGRAFII & REKLAMY

3 Wszystko co tworzymy robimy z pasją i wielkim zaangażowaniem. Strategie marketingowe przygotowujemy w oparciu o budżet określony przez klienta lub cel biznesowy. Nawet najmniejsze kampanie poddajemy wstępnej analizie i gwarantujemy fachowe doradztwo w tym rodzaj materiałów reklamowych, dobór kolorystyki projektów odpowiedni dla grupy docelowej, miejsce oraz sposób kolportażu materiałów. Nasze prace odznaczają się kreatywnością oraz indywidualnym podejściem. Jesteśmy nastawieni na skuteczność i zadowolenie naszych klientów. Zajmujemy się reklamą, więc wiemy jak ważne jest Państwa dobre zdanie na temat naszej agencji.

4 Dysponujemy w pełni wyposażonym studiem fotograficznym, oraz studiem w systemie mobilnym, co daje nam możliwość wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klienta i przeprowadzić sesję w dowolnym dogodnym dla Klienta miejscu. Prowadzimy również kursy i warsztaty fotografii studyjnej.

5 Rozwijamy własną agencję modelek i hostess, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Współpracujemy z modelkami, hostessami, wizażystami i stylistami z całej Polski. Na potrzeby reklamy lub pokazu możemy również zorganizować casting.

6 Przy współpracy z wizażystami, stylistami, fryzjerami, lokalnymi firmami odzieżowymi oraz hotelami stworzyliśmy nowy projekt „Fotografię dobrego stylu” oferującą klientom sesje zdjęciowe i biznesowe z pełną metamorfozą w studio, plenerze lub pokoju hotelowym, wspierając przy tym interesy naszych Partnerów.

7 Będąc w posiadaniu największego Parku Linowego na palach oferujemy imprezy integracyjne, eventy firmowe oraz akcje promocyjne zarówno u nas w parku jak również w innych miejscach na terenie całego kraju. Jesteśmy Partnerem strategicznym dla wielu firm z branży turystycznej, hotelarskiej oraz firm eventowych.

8 Fotografię reklamową i fashion– packshoty, lookbooki, outfity… Fotografia okazjonalna i fotoreportaże z imprez Materiały reklamowe – projekty, ulotki, banery, wizytówki, katalogi… Gadżety reklamowe – koszulki, kubki, reklamówki, smycze, balony, długopisy… Usługi reklamowe – strony internetowe, profile firmowe facebook i google+… Konstrukcje reklam i reklamy świetlne wraz z montażem Kampanie reklamowe i promocyjne Kampanie na nośnikach LED Analizy i strategie marketingowe Eventy firmowe i akcje promocyjne Pokazy mody i sesje reklamowe z udziałem modelek i modeli Jesteśmy w stałej współpracy z modelkami, hostessami, wizażystami i stylistami

9 Współpraca z Partnerami sprawia, że nasze reklamy i strategie marketingowe są jeszcze skuteczniejsze, a także realizują zamierzony cel, kreując tym samym dobry wizerunek naszego Klienta. Stały rozwój, dbanie o standardy i konkurencyjność cen oraz wieloletnie doświadczenie w branży, przekładają się na zadowolenie naszych Klientów. Nasi klienci mogą skorzystać z gotowych propozycji kampanii

10

11

12 lub dostosować kampanię do własnych potrzeb

13

14


Pobierz ppt "Szanowni Państwo! Właśnie rozpoczęliście biznes i nie wiecie jak wypromować swoją firmę. Może Wasza firma ma już swoje miejsce na rynku, ale potrzebuje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google