Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przedsiębiorstwo „Xero-as” prowadzi działalność produkcyjno – usługową. W naszej ofercie można znaleźć:  nadruki na wszelkie powierzchnie płaskie (koszulki,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przedsiębiorstwo „Xero-as” prowadzi działalność produkcyjno – usługową. W naszej ofercie można znaleźć:  nadruki na wszelkie powierzchnie płaskie (koszulki,"— Zapis prezentacji:

1

2 Przedsiębiorstwo „Xero-as” prowadzi działalność produkcyjno – usługową. W naszej ofercie można znaleźć:  nadruki na wszelkie powierzchnie płaskie (koszulki, torby, poduszki, itp.)  usługi ksero i druku (do formatu A3)  laminowanie  bindowanie  tworzenie: - stron WWW (HTML, PHP) - prezentacji multimedialnych - arkuszy kalkulacyjnych - dokumentów tekstowych - projektów graficznych (ulotki, logo itp.) Wszystkie oferowane przez nas produkty i usługi wykonujemy z najwyższą starannością, tak aby klient był zadowolony. Nasza oferta jest na tyle bogata, że potencjalnym klientem może być dosłownie każdy - niezależnie od wieku i płci.

3 „Xero-as” to firma, która nieustannie się rozwija. Nie byłoby to możliwe, gdybyśmy nie postawili sobie celu i idei, do której dążymy i która towarzyszy nam na co dzień w naszej pracy. Najwyższa jakość produktu i świadczonych usług ma być powodem zadowolenia każdego klienta. Firma „Xero-as” to firma z aspiracjami, która nie spoczywa na laurach, a raczej stara się co dzień podnosić poprzeczkę, tak aby zrobić w branży wszystko to co jest możliwe. Zadowolony pracownik i klient świadczy o tym, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Myśląc w perspektywie przyszłości staramy się sprostać coraz to nowym wymaganiom jakie stawia klient i konkurencja, co gwarantuje ciągły rozwój naszej firmy.

4

5


Pobierz ppt "Przedsiębiorstwo „Xero-as” prowadzi działalność produkcyjno – usługową. W naszej ofercie można znaleźć:  nadruki na wszelkie powierzchnie płaskie (koszulki,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google