Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Siedziba TelexFREE w Stanach Zjednoczonych 225 Cedar Hill ST Suite 200 Marlborough, MA 01752 Informacje o firmieTELEXFREE? Siedziba TelexFREE w Brazylii.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Siedziba TelexFREE w Stanach Zjednoczonych 225 Cedar Hill ST Suite 200 Marlborough, MA 01752 Informacje o firmieTELEXFREE? Siedziba TelexFREE w Brazylii."— Zapis prezentacji:

1

2 Siedziba TelexFREE w Stanach Zjednoczonych 225 Cedar Hill ST Suite 200 Marlborough, MA 01752 Informacje o firmieTELEXFREE? Siedziba TelexFREE w Brazylii Av. Ns. dos Navegantes 451 - Petro Tower sl. 2003. Enseada do Suá Vitória - ES, 29050-445

3 Informacje o firmie: Na kolejnym slajdzie możemy zobaczyć dokument potwierdzający legalność firmy. Firma zarejestrowana została w 2002 roku w Stanach Zjednoczonych, natomiast w 2012 roku firma zmieniła swoją nazwę na TelexFREE. W 2012 do firmy w Brazylii przyłączyło się ponad 370 000 klientów, i zasięg firmy został poszerzony również o kraje Europejskie. Właściciel firmy: James Merrill Rok założenia 2002 Siedziba firmy: Brazylia Dostępny w 63 krajach

4

5

6 Dlaczego firma TelexFREE sprzedaje swoje produkty poprzez marketing sieciowy ? Większość światowych firm dostępnych jest w internecie. Przez internet najszybciej można zainteresować klienta swoim produktem. Większość światowych firm dostępnych jest w internecie. Przez internet najszybciej można zainteresować klienta swoim produktem.

7 Z reklam !!! Z czego utrzymuje się większość Stron w internecie ? Z czego utrzymuje się większość Stron w internecie ?

8 Nawet 10 letnie dziecko potrafi to zrobić !!! Ty też dasz sobie radę Czy ja sobie z tym poradzę ? Czy ja sobie z tym poradzę ?

9 Z korzyścią dla siebie. TELEXFREE pozwala Zarabiać przez internet. TELEXFREE pozwala Zarabiać przez internet. Razem z TelexFREE Zrozumiesz jak wykorzystać internet

10 1.Indywidualny - reklamuj nasze produkty w internecie, zarabiaj na tym bez abonamentu i zapraszania. 2.Grupowy – zarabiaj budując swoją siec partnerów i klientów. 1.Indywidualny - reklamuj nasze produkty w internecie, zarabiaj na tym bez abonamentu i zapraszania. 2.Grupowy – zarabiaj budując swoją siec partnerów i klientów. Dwa sposoby zarabiania: ZARABIAJ !!!

11 Zarabiaj bez polecania Promuj TelexFREE przez codzienne Wklejanie reklam w internecie. Wszystko odbywa się w twoim BO W trzech prostych krokach, nie ma Potrzeby wykonywania jakichś skomplikowanych czynności. 2 pakiety partnerskie do wyboru, podstawowy ADCENTRAL z możliwością upgrade do ADCENTRAL FAMILY 1375($) 289($) Promowanie indywidualne Promowanie indywidualne

12 Co reklamujemy ? Produkt TELEXFREE (99TelexFREE) Technologia która daje nam możliwość wykonywania połączeń na telefony komórkowe oraz stacjonarne w Polsce oraz 63 innych krajach świata. Dostępne urządzenia: telefon komórkowy, smartphone, tablet, iphone oraz komputer czy laptop.

13 Pakiet partnerski: ADCENTRAL + Dostęp do backoffice + 10 kont TelexFREE + 1 gratis 1 konto tygodniowo TelexFREE za promowanie usługi.

14 Pakiet partnerski + Dostęp do backoffice + 50 kont TelexFREE + gratis 5 kont TelexFREE tygodniowo za promowanie usługi TelexFREE ADCENTRAL Family

15 Buduj swoją strukturę ZARABIAJ WIĘCEJ !!!

16 Bonus za każdego zaproszonego partnera Bonus 20$ lub 100$ za każdego zaproszonego partnera. Wymagana kwalifikacja 1 aktywny klient. $ 289 $ 1375

17 Bonus z struktury: Bonus dodatkowy 20$ po rejestracji każdej pary która znajdzie się w twojej strukturze pod tobą. Para to jest jeden z lewej i jeden z prawej, również nie ma znaczenia czy zaproszona osoba jest od sponsora czy twoja. Kwalifikacja jeden bezpośredni partner z prawej strony i z lewej oraz jeden aktywny klient.

18 Dodatkowy bonus Royalty Dodatkowy bonus Royalty Zaproś 22 pary codziennie przez 20 dni a otrzymasz dodatkowy bonus 1% dochodu z danego miesiąca całej firmy z sieci do podziału pomiędzy wszystkie takie osoby które się zakwalifikują. Kwalifikacja jeden bezpośredni partner z prawej strony i z lewej oraz jeden aktywny klient.

19 Dodatkowy bonus z struktury $60 dodatkowo za każdą parę trzech dodatkowych produktów ADCENTRAL w twojej strukturze. (Dodatkowy produkt liczony jest w momencie upgrade pakietu ADCENTRAL oraz przy zakupie ADCENTRAL Family (mamy wtedy 5 pakietów ADCENTRAL 1 podstawowy i 4 dodatkowe.) Ograniczenia bonusu $ 15.360 dziennie! Po przekroczeniu dziennego limitu 768 dodatkowych produktów dziennie następne przechodzą na dzień następny. Maksymalnie dziennie Kwalifikacja jeden bezpośredni partner z prawej strony i z lewej oraz jeden aktywny klient.

20 Kwalifikacja: każdy aktywny klient bezpośrednio pod tobą otwiera kolejny Poziom w strukturze liniowej (maksymalnie 5 poziomów) Dochód struktury Łączny dochód struktury za sprzedaż dodatkowych pakietów z uwzględnieniem 5 poziomów i w każdym po 5 osób. Za sprzedaż dodatkowych pakietów telexFREE, Łączny dochód struktury za sprzedaż dodatkowych pakietów z uwzględnieniem 5 poziomów i w każdym po 5 osób. Za sprzedaż dodatkowych pakietów telexFREE,

21 Przykładowy dochód Z struktury Przykładowy dochód Z struktury Bonus 2% dochodu z całej struktury (z 6 poziomów) Kwalifikacja jeden bezpośredni partner z prawej strony i z lewej oraz jeden aktywny klient.

22 Dodatkowy bonus Kwalifikacja TeamBuilder TeamBuilder - jest to dodatkowy bonus 2% dochodu miesięcznego całej twojej sieci, podzielone pomiędzy wszystkie osoby które spełnia taką kwalifikację. Maksymalny bonus: $39.600 TeamBuilder – 10 partnerów na pakiet 1375, lub upgrade 5xpodstawowy pakiet. Na to mamy 60 dni na wykonanie od momentu rejestracji konta.

23 Przyszłość !!! Zadbaj o swoją Nie trać czasu ZARABIAJ Z:


Pobierz ppt "Siedziba TelexFREE w Stanach Zjednoczonych 225 Cedar Hill ST Suite 200 Marlborough, MA 01752 Informacje o firmieTELEXFREE? Siedziba TelexFREE w Brazylii."

Podobne prezentacje


Reklamy Google