Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Świeże kanapki Pizzerinki Tosty Nasze przedsiębiorstwo oferuje świeże i smaczne produkty w dobrej cenie, dzięki czemu nasi klienci powracają do nas niemal.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Świeże kanapki Pizzerinki Tosty Nasze przedsiębiorstwo oferuje świeże i smaczne produkty w dobrej cenie, dzięki czemu nasi klienci powracają do nas niemal."— Zapis prezentacji:

1

2 Świeże kanapki Pizzerinki Tosty Nasze przedsiębiorstwo oferuje świeże i smaczne produkty w dobrej cenie, dzięki czemu nasi klienci powracają do nas niemal każdego dnia.

3 Naleśniki z wieloma dodatkami Ciasta przygotowywane na miejscu Babeczki Pragniemy aby nasi klienci mieli do wyboru różne przysmaki przygotowane przez nasz zespół i próbowali czegoś zupełnie innego, coś czego nie serwuje się na co dzień.

4 Nasi klienci to przede wszystkim uczniowie słupskiego ekonomika. Mają oni przyjemność próbować i oceniać nasze przysmaki każdego dnia. Nasze wyroby oferujemy również osobom spoza szkoły oraz przyjmujemy zamówienia specjalne* *w tym przypadku należy skontaktować się z numerem 609 934 843

5


Pobierz ppt "Świeże kanapki Pizzerinki Tosty Nasze przedsiębiorstwo oferuje świeże i smaczne produkty w dobrej cenie, dzięki czemu nasi klienci powracają do nas niemal."

Podobne prezentacje


Reklamy Google