Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WYCIECZKI SZKOLNE 2014 ZAKRĘCONY WYJAZD DLA KAŻDEGO DZIECKA!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WYCIECZKI SZKOLNE 2014 ZAKRĘCONY WYJAZD DLA KAŻDEGO DZIECKA!"— Zapis prezentacji:

1 WYCIECZKI SZKOLNE 2014 ZAKRĘCONY WYJAZD DLA KAŻDEGO DZIECKA!

2 KREATYWNY PROGRAM Oferta programowa wycieczek skierowana jest dla dzieci i młodzieży w wieku 08 - 15 lat. Program dopasowany jest każdorazowo do wieku uczestników, ich możliwości poznawczych, motorycznych, skupiając się jednocześnie na osobistym rozwoju wszystkich sfer młodego człowieka. Jesteśmy elastyczni pod względem indywidualnych życzeń Naszych klientów. Nasze wyjazdy, charakteryzują się wysoką wartością dydaktyczną. Zajęcia odbywają się przez cały dzień według programów konsultowanych z metodykami. W trakcie wycieczki zapewniamy uczniom szeroki wachlarz zagadnień i technik zajęć. Chcemy zaciekawić i zainspirować do szukania wiedzy w kontaktach z ludźmi i przyrodą. Stawiamy na naukę poprzez zabawę, aktywne uczestnictwo w warsztatach, treningach twórczości oraz zajęciach sportowych. Zapraszamy do współpracy!

3 CO NAS WYRÓŻNIA ? Kreatywne i inspirujące zajęcia dla dzieci Oferta szyta na miarę oczekiwań każdego dziecka i rodzica Wykwalifikowany i kreatywny zespół animatorów Darmowe miejsca dla opiekunów Autokary klasy lux od 19 – 63 miejsc Na życzenie klienta opieka medyczna 24/h dobę Ośrodki usytuowane z dala od zgiełku miasta z pełnym węzłem sanitarnym / TV / WiFi / 3 posiłki dziennie, itp.

4 NASZE OŚRODKI OW BĘSIA W BĘSI – WWW.BESIA.PL / OW RYTE BŁOTA W ZBICZNIE – WWW.RYTEBLOTA.PLWWW.BESIA.PL

5 CENA OBEJMUJE Transport autokarem klasy LUX w obie strony / Zakwaterowanie w pokojach 2-4 os. z pełnym węzłem sanitarny wraz z TV Ubezpieczenie grupowe NNW / Opiekę medyczną na życzenie klienta Zagwarantowany program sportowo – animacyjny prowadzony w 5 blokach programowych dziennie Obsługa profesjonalnej kadry animatorów, prowadzących program w godzinach 09.00 – 22.00 Opłatę płatnych wejść do obiektów turystycznych BRAK UKRYTYCH OPŁAT !

6 NASZA KADRA Młody i zgrany zespół animatorów ( 21-26 lat ) Instruktorzy ZHP z min. 5 letnim doświadczeniem metodycznym i merytorycznym Studenci / Absolwenci studiów pedagogicznych / psychologicznych – APS / AWF Ukończone kursy i warsztaty: metodyczne / wychowawców kolonijnych / pierwszej pomocy / animatora czasu wolnego / kurs drużynowych / itp..

7 NASZA KADRA

8 NASZE OBIEKTY PRZYKŁADOWE OBIEKTY OW RYTE BŁOTA W ZBICZNIE – www.ryteblota.pl www.ryteblota.pl OW BĘSIA W BĘSI – www.besia.pl www.besia.pl OW ZBÓJNICÓWKA W BUKOWINIE T. – www.zbojnicowka.pl www.zbojnicowka.pl

9 ZAPRASZAMY ! BE ACTIVE GROUP PIOTR JASKÓŁOWSKI www.eventy24.com +48 695 555 184 piotr@eventy24.com


Pobierz ppt "WYCIECZKI SZKOLNE 2014 ZAKRĘCONY WYJAZD DLA KAŻDEGO DZIECKA!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google