Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wycieczka do kina w Krakowie

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wycieczka do kina w Krakowie"— Zapis prezentacji:

1 Wycieczka do kina w Krakowie
W ramach realizowanego projektu Zajęcia dodatkowe dziś – szansą na lepsze jutro Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany na podstawie umowy ze Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego w Kielcach.

2 dyrektor – Elżbieta Szczęsna Kusak nauczyciele:
Dnia 8 grudnia 2012 roku odbyła się jednodniowa wycieczka edukacyjna do Multikina w Krakowie w ramach projektu „Zajęcia dodatkowe dziś – szansą na lepsze jutro”. W wycieczce brali udział uczniowie klas VI-VI biorący udział w projekcie. Opiekę sprawowali : dyrektor – Elżbieta Szczęsna Kusak nauczyciele: Małgorzata Żydowska, Monika Kościółek, Izabela Włosowicz. Głównym celem wyjazdu było przygotowanie uczniów do świadomego, aktywnego, odpowiedzialnego uczestnictwa w życiu kulturalnym i społecznym, rozwijanie świadomości i ekspresji kulturowej. Wycieczkę rozpoczęliśmy od edukacyjnej pogadanki na temat właściwego zachowania w kinie. Przed seansem wraz z opiekunami obejrzeliśmy krótką prezentację multimedialną dotyczącą sylwetki reżysera Andrzeja Maleszki. Następnie rozpoczęliśmy oglądanie filmu pt.: „Magiczne drzewo”. Jest to historia trójki dzieci – Tosi, Filipa i Kukiego, którzy odnajdują krzesło spełniające życzenia. Jedno nieopatrznie wypowiedziane pragnienie sprawia, że ich rodzice wyjeżdżają za granicę i pozostawiają je pod opieką znienawidzonej ciotki. Dzieci wyruszają na wyprawę w poszukiwaniu rodziców, a dzięki magicznemu zaklęciu zabierają ciotkę ze sobą. Podróż nie jest jednak łatwa, gdyż ich śladem podąża ktoś, kto za wszelką cenę pragnie zdobyć niezwykłe krzesło. Szczęśliwi, zadowoleni i pełni nowych doznań po obejrzanym filmie udaliśmy się na obiad do restauracji KFC. O godzinie nadszedł czas powrotu do domu. Humory nam dopisywały, a opowieściom o niezwykłym krześle nie było końca. Chyba każdy uczeń chciałby posiadać taki mebel w swoim domu . . .

3 Podróż

4

5

6 W kinie

7

8 Nasza grupa

9

10

11 W drodze do KFC

12

13

14 W KFC

15 Mmm… Pycha…

16

17

18 Radosny powrót do domu

19

20 Człowiek – najlepsza inwestycja
Projekt: „Zajęcia dodatkowe dziś – szansą na lepsze jutro” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Priorytet IX „ Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”; Działanie 9.1 „Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty”; Poddziałanie „Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych”


Pobierz ppt "Wycieczka do kina w Krakowie"

Podobne prezentacje


Reklamy Google