Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rok szkolny 2011/2012 – Rokiem Szkoły z Pasją,, Rok Szkoły z Pasją ma na celu zapewnienie odpowiedniego do potrzeb i możliwości, rozwoju.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rok szkolny 2011/2012 – Rokiem Szkoły z Pasją,, Rok Szkoły z Pasją ma na celu zapewnienie odpowiedniego do potrzeb i możliwości, rozwoju."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11 Rok szkolny 2011/2012 – Rokiem Szkoły z Pasją,, Rok Szkoły z Pasją ma na celu zapewnienie odpowiedniego do potrzeb i możliwości, rozwoju każdego ucznia. Szkoła to nie tylko lekcje. Szkoła umożliwia również prowadzenie ciekawych działań pozalekcyjnych, współtworzonych przez organizacje pozarządowe …

12

13

14 Rok 1972, kwiecień - pokaz mody wiosennej na placu Paderewskiego w Złotowie. sklep Gucio

15 Nieśmiertelnik znaleziony w zbiorowym grobie w Świętej. Na blaszce nieśmiertelnika były wytłoczone dane identyfikujące. Szczątki trafiły na cmentarz wojskowy pod Szczecinem. Biżuteria żołnierza SS Lettland znalezionego we wspólnym grobie w Świętej.

16 ,,Indywidualne podchodzenie do potrzeb uczniów, odkrywanie ich uzdolnień i zainteresowań jest jednym z najważniejszych zadań szkoły

17

18 Nauczyciel rozbudza pasje uczniów.,,Nauczyciel z pasją motywuje do nauki, odkrywa i rozwija talenty swoich uczniów. To dzięki zaangażowanym i twórczym nauczycielom-pasjonatom, którzy wykorzystują różnorodne możliwości wzbudzenia zainteresowania uczniów swoim przedmiotem lub tematem prowadzonych zajęć, szkoła jest atrakcyjna i pobudza uczniów do rozwoju.

19 KONIEC Prezentacje wykonali: Ola Kowalonek, Justyna S ójka Ola Bzdawka Ala Ratajczak Justyna Ratajczak Paulina Furman Marcin Tworek


Pobierz ppt "Rok szkolny 2011/2012 – Rokiem Szkoły z Pasją,, Rok Szkoły z Pasją ma na celu zapewnienie odpowiedniego do potrzeb i możliwości, rozwoju."

Podobne prezentacje


Reklamy Google