Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

,,Pasje gimnazjalistów”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: ",,Pasje gimnazjalistów”"— Zapis prezentacji:

1 ,,Pasje gimnazjalistów”
PROJEKT EDUKACYJNY pt. ,,Pasje gimnazjalistów”

2 Czy masz jakąś pasję? 35% 65%

3 Pasje naszych gimnazjalistów

4

5 Najbardziej powszechne pasje w naszej szkole.

6 Piłka nożna. 24%

7 Słuchanie muzyki. 24%

8 Taniec. 7%

9 Fotografia

10 Gra na perkusji.

11 Rok szkolny 2011/2012 – Rokiem Szkoły z Pasją
,,Rok Szkoły z Pasją ma na celu zapewnienie odpowiedniego do potrzeb i możliwości, rozwoju każdego ucznia. Szkoła to nie tylko lekcje. Szkoła umożliwia również prowadzenie ciekawych działań pozalekcyjnych, współtworzonych przez organizacje pozarządowe” …

12 Rozwinie swoją pasję i on będzie pokazywał to młodszemu pokoleniu.
Tak piszą na oficjalnej stronie szkoły z pasją ,mają racje, właśnie dlatego do naszej szkoły przyjeżdżają zaproszeni goście. Może jakiś gimnazjalista pójdzie w jego ślady ? Rozwinie swoją pasję i on będzie pokazywał to młodszemu pokoleniu.

13 Zbiera on stare zdjęcia ze Złotowa i okolic .
Dnia 1 marca 2012 r zaszczycił nas przybyciem redaktor p. Janusz Justyna . Przedstawił nam swoją pasję. Zbiera on stare zdjęcia ze Złotowa i okolic . Oto kilka z nich :

14 Rok 1972, kwiecień - pokaz mody wiosennej na placu Paderewskiego w Złotowie. 
sklep Gucio

15 Nieśmiertelnik znaleziony w zbiorowym grobie w Świętej
Nieśmiertelnik znaleziony w zbiorowym grobie w Świętej. Na blaszce nieśmiertelnika były wytłoczone dane identyfikujące. Szczątki trafiły na cmentarz wojskowy pod Szczecinem. Biżuteria żołnierza SS Lettland znalezionego we wspólnym grobie w Świętej.

16 ,,Indywidualne podchodzenie do potrzeb uczniów, odkrywanie ich uzdolnień i zainteresowań jest jednym z najważniejszych zadań szkoły”

17 Jest to motto pani minister edukacji narodowej, bo szkoła to nie tylko szare mury ,można rozwijać tam pasje , hobby, zainteresowania.

18 Nauczyciel rozbudza pasje uczniów.
,,Nauczyciel z pasją motywuje do nauki, odkrywa i rozwija talenty swoich uczniów. To dzięki zaangażowanym i twórczym nauczycielom-pasjonatom, którzy wykorzystują różnorodne możliwości wzbudzenia zainteresowania uczniów swoim przedmiotem lub tematem prowadzonych zajęć, szkoła jest atrakcyjna i pobudza uczniów do rozwoju. „

19 Prezentacje wykonali:
KONIEC Prezentacje wykonali: Ola Kowalonek, Justyna Sójka Ola Bzdawka Ala Ratajczak Justyna Ratajczak Paulina Furman Marcin Tworek


Pobierz ppt ",,Pasje gimnazjalistów”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google