Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Liczba ankietowanych – 92 osoby Opracowały: Jolanta Lipińska Anna Burzan Marta Wiśniewska.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Liczba ankietowanych – 92 osoby Opracowały: Jolanta Lipińska Anna Burzan Marta Wiśniewska."— Zapis prezentacji:

1 Liczba ankietowanych – 92 osoby Opracowały: Jolanta Lipińska Anna Burzan Marta Wiśniewska

2 Ewaluacja nt. „ Funkcjonowanie dziennika elektronicznego w szkole” przeprowadzona została wśród rodziców uczniów klas 1-6 szkoły podstawowej i I-III gimnazjum w dniu 24.03.2015 r. Badaniem objęta została grupa 92 losowo wybranych rodziców. Ankieta opracowana została przez dyrektora szkoły i zawierała 5 pytań zamkniętych oraz 1 otwarte. Udział w ankiecie był dobrowolny i anonimowy. Za przeprowadzenie ewaluacji, opracowanie i przedstawienie wyników odpowiedzialne były: J. Lipińska, A. Burzan, M. Wiśniewska.

3 potrzeba dziennika elektronicznego w szkole, częstotliwość korzystania z dziennika przez rodziców, wpływ dziennika na wyniki w nauce, korzystanie dziennika za odpłatnością, rozszerzenie funkcji dziennika o powiadomienia sms, inne propozycje, uwagi dotyczące dziennika elektronicznego.

4 Prezentacja wyników w oparciu o poszczególne pytania zawarte w ankiecie.

5

6

7

8

9

10

11 Wnioski płynące z przeprowadzonej ankiety:  istnieje potrzeba kontynuacji dziennika (89%),  0 1/3 nastąpiła poprawa wyników nauczania (35,87%),  rodzice pomimo wprowadzenia opłat za korzystanie z dziennika elektronicznego deklarują chęć korzystania z niego (75%),  50% ankietowanych jest zainteresowana rozszerzeniem funkcji dziennika o powiadomienia sms-em o nieobecności dziecka,  na bieżąco wpisywać informacje o sprawdzianach i ocenach oraz daty zebrań z rodzicami (5,43%).


Pobierz ppt "Liczba ankietowanych – 92 osoby Opracowały: Jolanta Lipińska Anna Burzan Marta Wiśniewska."

Podobne prezentacje


Reklamy Google