Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ankieta została przeprowadzona wśród uczniów klas pierwszych w listopadzie 2013 r., przez uczennice klasy 3B: Annę Klecuń, Karolinę Gaczoł i Martę Eljaszewicz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ankieta została przeprowadzona wśród uczniów klas pierwszych w listopadzie 2013 r., przez uczennice klasy 3B: Annę Klecuń, Karolinę Gaczoł i Martę Eljaszewicz."— Zapis prezentacji:

1 Ankieta została przeprowadzona wśród uczniów klas pierwszych w listopadzie 2013 r., przez uczennice klasy 3B: Annę Klecuń, Karolinę Gaczoł i Martę Eljaszewicz. Celem badania było uzyskanie odpowiedzi na pytanie: Jak nasze pierwszaki oceniają nową szkołę po dwóch miesiącach nauki?. Wyniki są bardzo interesujące. Dziękujemy młodszym koleżankom i kolegom, nauczycielom za możliwość przeprowadzenia ankiety oraz pani Barbarze Czepik za pomoc.

2 Wnioski wynikające z ankiety. Większość uczniów z klas pierwszych jest spoza rejonu. Zdecydowana większość naszych kolegów i koleżanek jest zadowolona z wyboru naszego gimnazjum. Pierwszoklasiści wysoko ocenili wyposażenie szkoły i poziom nauczania. Nasi najmłodsi koledzy są zadowoleni z atmosfery panującej w szkole, oceniają ją jako bardzo dobrą. Najważniejszą rzeczą dla pierwszaka jest akceptacja przez kolegów i koleżanki, dobre oceny i sprawiedliwe traktowanie przez nauczycieli. Uczniowie z 1C najchętniej poleciliby naszą szkołę młodszym kolegom. Największa część uczniów wybrała naszą szkołę ze względu na dogodną lokalizację. Nasze gimnazjum nie było szkołą pierwszego wyboru dla około połowy ankietowanych pierwszoklasistów. Pierwszoklasiści uważają, że test szóstoklasisty (kompetencji) poszedł im dobrze. Uczniowie czują się bardzo bezpiecznie w naszej szkole i nie spotkała ich żadna nieprzyjemność ze strony starszych kolegów.

3 Czy jesteś zadowolony z wyboru naszego gimnazjum?

4 Czy nasze gimnazjum było dla Ciebie szkołą pierwszego wyboru?

5 Jak oceniasz swój wynik egzaminu po szóstej klasie?

6 Co wpłynęło na wybór naszej szkoły?

7 Jak oceniasz w skali 1-5 poziom bezpieczeństwa w naszej szkole?

8 Jak oceniasz w skali 1-5 atmosferę panującą w naszej szkole?

9 Jak oceniasz w skali 1-5 poziom wyposażenia szkolnych pracowni?

10 Jak oceniasz poziom nauki w naszym gimnazjum?

11 Czy poleciłbyś młodszym kolegom nasze gimnazjum?

12 Trzema najważniejszymi rzeczami dla pierwszoklasistów są:

13 Podsumowanie: z pierwszych klas najlepiej czującą się w naszej szkole klasą okazała się:


Pobierz ppt "Ankieta została przeprowadzona wśród uczniów klas pierwszych w listopadzie 2013 r., przez uczennice klasy 3B: Annę Klecuń, Karolinę Gaczoł i Martę Eljaszewicz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google