Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

* Ankieta została przeprowadzona na zajęciach szkolnych * W ankiecie wzięli udział uczniowie klas pierwszych * Kwestionariusz ankiety zawierał 9 pytań

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "* Ankieta została przeprowadzona na zajęciach szkolnych * W ankiecie wzięli udział uczniowie klas pierwszych * Kwestionariusz ankiety zawierał 9 pytań"— Zapis prezentacji:

1

2 * Ankieta została przeprowadzona na zajęciach szkolnych * W ankiecie wzięli udział uczniowie klas pierwszych * Kwestionariusz ankiety zawierał 9 pytań o charakterze mieszanym : otwartym i zamkniętym * Celem ankiety było uzyskanie informacji od uczniów na temat ich regularnego odżywiania się

3

4

5

6

7

8

9

10 * Naleśniki * Pierogi ruskie * Spaghetti * Kotlet schabowy * Frytki

11 * Ryba * Flaki * Fasolka po bretońsku * Ryż z truskawkami * Ryż z jogurtem

12 * Na pytanie dotyczące jedzenia śniadania w domu przed wyjściem do szkoły większość osób odpowiedziała pozytywnie,jednak w klasie I G 36% uczniów udzieliło negatywnej odpowiedzi. * W kolejnym pytaniu odnoszącym się do jedzenia śniadania w szkole znaczna większość odpowiedziała : tak,ale w klasach : I A oraz I E po 12% uczniów udzieliło negatywnej odpowiedzi.

13 * Jeśli chodzi o spożywanie drugiego śniadania w szkole, należy stwierdzić,że przeważająca większość uczniów je drugie śniadanie w szkole. Jedynie w klasach : I A,I G i I C młodzież nie je drugiego śniadania w szkole. * Regularnie spożywa obiady 88% badanej młodzieży, natomiast w klasie I B 85% i IE 83% je regularnie obiady.

14 * Większość badanych uczniów spożywa obiady w domu. Jedynie % uczniów je obiady w szkole. * Większość badanych uczniów je regularnie kolację, natomiast w klasach : * I A 28 % * I B 21 % * I F 21 % nie je kolacji w ogóle.

15 * Należy stwierdzić,że większość młodzieży odżywia się regularnie. * Niepokojąca jest sytuacja w klasie I G, w której duży procent uczniów nie odżywia się regularnie. * I G 36% młodzieży nie je śniadania przed wyjściem do szkoły, a 31 % nie je drugiego śniadania w szkole i 10 % nie je kolacji

16 * I A,gdzie 16 % uczniów nie je śniadania ani w domu, ani później w szkole,12 % nie je drugiego śniadania,a 28 % nie je kolacji. * I E 20% nie je śniadania ani w domu,12 % w szkole i 16% nie je obiadów. * I B 21% nie je kolacji.

17 * W związku z tym należy: * Zapoznać rodziców i uczniów wyżej wymienionych klas z wynikami ankiety orz omówić z uczniami na lekcjach biologii, a z rodzicami na zebraniach, dlaczego należy regularnie odżywiać się i jakie mogą być konsekwencje nieodpowiedniego odżywiania się * Poinformować rodziców o konieczności zadbania o regularne i zdrowe odżywianie się ich dzieci

18 * Agata Anioł * Joanna Jasińska


Pobierz ppt "* Ankieta została przeprowadzona na zajęciach szkolnych * W ankiecie wzięli udział uczniowie klas pierwszych * Kwestionariusz ankiety zawierał 9 pytań"

Podobne prezentacje


Reklamy Google