Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MAŁA SZKOŁA WIELKA SZANSA PRIORYTET IX, PODDZIAŁANIE 9.1.2 PO KL, WYRÓWNYWANIE SZANS EDUKACYJNYCH UCZNIÓW Z GRUP O UTRUDNIONYM DOSTĘPIE DO EDUKACJI ORAZ.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MAŁA SZKOŁA WIELKA SZANSA PRIORYTET IX, PODDZIAŁANIE 9.1.2 PO KL, WYRÓWNYWANIE SZANS EDUKACYJNYCH UCZNIÓW Z GRUP O UTRUDNIONYM DOSTĘPIE DO EDUKACJI ORAZ."— Zapis prezentacji:

1 MAŁA SZKOŁA WIELKA SZANSA PRIORYTET IX, PODDZIAŁANIE 9.1.2 PO KL, WYRÓWNYWANIE SZANS EDUKACYJNYCH UCZNIÓW Z GRUP O UTRUDNIONYM DOSTĘPIE DO EDUKACJI ORAZ ZMNIEJSZANIE RÓŻNIC W JAKOŚCI USŁUG EDUKACYJNYCH ZADANIE 4 KOŁO MŁODEGO NAUKOWCA Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany na podstawie umowy ze Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego

2 Zajęcia były prowadzone w 3 grupach wiekowych: kl. IV ab (5 dziewcząt i 5 chłopców), kl. V (7 dziewcząt i 2 chłopców) oraz kl.VI (10 dziewcząt i 5 chłopców). Frekwencja na zajęciach wynosiła prawie 100%, odbyło się po 30 godzin w każdej grupie. Tematyka spotkań była prezentowana na gazetce ściennej w każdym miesiącu. Na zajęciach wykorzystywano zestaw Młody chemik, Sekrety elektrotechniki, grę edukacyjną Na ratunek planecie, mikroskopy i preparaty mikroskopowe, programy multimedialne: Edu ROM– przyroda i Lekcjotek@przyroda. Uczniowie prowadzili obserwacje, wykonywali doświadczenia, na podstawie swoich spostrzeżeń stawiali hipotezy i formułowali wnioski. Zapraszamy na fotoreportaż z zajęć Koła Młodego Naukowca.

3 Oznaczamy rośliny i przygotowujemy zielnik

4 Rozpoznajemy drzewa w okolicy szkoły

5 Mikroskopujemy- wykonujemy preparaty, poznajemy budowę komórek

6

7 Badamy właściwości wody

8 Modelujemy komórki

9 Badamy właściwości powietrza

10

11 Poznajemy wewnętrzną budowę ciał

12 Wykonujemy doświadczenia chemiczne

13 W laboratorium chemicznym c.d.

14 Poznajemy tajniki elektroniki

15

16 Dziękujemy za uwagę Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany na podstawie umowy ze Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego


Pobierz ppt "MAŁA SZKOŁA WIELKA SZANSA PRIORYTET IX, PODDZIAŁANIE 9.1.2 PO KL, WYRÓWNYWANIE SZANS EDUKACYJNYCH UCZNIÓW Z GRUP O UTRUDNIONYM DOSTĘPIE DO EDUKACJI ORAZ."

Podobne prezentacje


Reklamy Google