Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Fundacja BGŻ, od lat zaangażowana w działania edukacyjne kierowane do młodzieży z mniejszych miejscowości, uruchomiła ogólnopolski program edukacyjny.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Fundacja BGŻ, od lat zaangażowana w działania edukacyjne kierowane do młodzieży z mniejszych miejscowości, uruchomiła ogólnopolski program edukacyjny."— Zapis prezentacji:

1

2 Fundacja BGŻ, od lat zaangażowana w działania edukacyjne kierowane do młodzieży z mniejszych miejscowości, uruchomiła ogólnopolski program edukacyjny dla uczniów gimnazjów z małych miejscowości Jeżdżę z głową. Program ma przypomnieć podstawowe zasady ruchu drogowego oraz edukować w zakresie nowych praw, w celu zmiany młodych ludzi w (jeszcze bardziej) odpowiedzialnych użytkowników ruchu drogowego. Organizator: Partnerzy: Organizator:

3 Ankieta przeprowadzona przez uczniów Gimnazjum nr 2 w Szczytnie jako ekspertów ruchu drogowego służy utrwaleniu i wykorzystaniu w praktyce wiedzy osób biorących udział w projekcie w zakresie nowych przepisów Ustawy o ruchu drogowym wprowadzonych w 2011 roku. Ankieta sprawdza też stan wiedzy mieszkańców miejscowości, gdzie program jest realizowany oraz diagnozuje podstawowe problemy związane z bezpieczeństwem na drogach w ich okolicy.

4 odświeżali, pomagali zdobyć lub skorygować wiedzę lokalnych mieszkańców nt. ostatnio wprowadzonych zmian w Kodeksie Drogowym; uświadamiali mieszkańcom prawa i obowiązki rowerzystów w ruchu drogowym; wzbudzali refleksję nad przestrzeganiem przepisów i bezpieczeństwem na drogach w okolicy.

5

6

7

8

9

10 Z przeprowadzonej ankiety wynika, że znajomość przepisów ruchu drogowego wśród mieszkańców Szczytna jest bardzo mała. Pozytywny akcent to fakt, że 78 % spośród 230 ankietowanych czuje się bezpiecznie na ulicach naszego miasta jako pieszy.


Pobierz ppt "Fundacja BGŻ, od lat zaangażowana w działania edukacyjne kierowane do młodzieży z mniejszych miejscowości, uruchomiła ogólnopolski program edukacyjny."

Podobne prezentacje


Reklamy Google