Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

"Bezpieczna droga z radami SpongeBoba". ogólnopolska kampania społeczna na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym dzieci. Poprzez zabawę i interakcję wyrabiająca.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: ""Bezpieczna droga z radami SpongeBoba". ogólnopolska kampania społeczna na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym dzieci. Poprzez zabawę i interakcję wyrabiająca."— Zapis prezentacji:

1 "Bezpieczna droga z radami SpongeBoba"

2 ogólnopolska kampania społeczna na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym dzieci. Poprzez zabawę i interakcję wyrabiająca nawyk bezpiecznego zachowania dzieci na drodze w trzech obszarach: dziecko jako pieszy, dziecko jako pasażer auta i dziecko na rowerze.

3 W naszym przedszkolu zawitał Pan Policjant

4 Pan Policjant opowiedział nam na czym polega jego praca i dlaczego jest tak ubrany Mundur Pana Policjanta posiada specjalne białe paski, które w nocy świecą, przez co jest on dobrze widoczny.

5 Dlatego w prezencie podarował nam bransoletki na rękę dzięki którym będziemy bezpieczni na drodze. Dlatego w prezencie otrzymaliśmy bransoletki na rękę dzięki którym będziemy bezpieczni na drodze.

6 Pan Policjant sprawdził naszą wiedzę.

7

8

9

10 Chciał wiedzieć jak wyglądają postacie na sygnalizatorze przy przejściu dla pieszych Światło czerwone Światło zielone

11 Wiemy już że przed wejściem na pasy patrzymy W LEWO – WPRAWO - W LEWO

12 Dowiedzieliśmy się też, że korytarz też jest drogą, dlatego nie wolno nam po nim biegać.

13 Na zakończenie wręczyliśmy Panu Policjantowi piękną laurkę


Pobierz ppt ""Bezpieczna droga z radami SpongeBoba". ogólnopolska kampania społeczna na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym dzieci. Poprzez zabawę i interakcję wyrabiająca."

Podobne prezentacje


Reklamy Google