Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pierwszy Światowy Tydzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 23. – 29.04. 2007.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pierwszy Światowy Tydzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 23. – 29.04. 2007."— Zapis prezentacji:

1 Pierwszy Światowy Tydzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 23. –

2 W trakcie tego Tygodnia mają zostać podjęte inicjatywy: - lokalne - krajowe, - regionalne i globalne na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego. Tydzień będzie obchodzony we wszystkich państwach i przez wiele środowisk. Rozpocznie się szeregiem nowych i skutecznych inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego, które trwać będą w kolejnych latach.

3 Pierwszy Światowy Tydzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 23. – będzie skierowany do "młodych uczestników ruchu drogowego, którzy poruszają się po drogach w charakterze: pieszych, rowerzystów, motocyklistów, początkujących kierowców i pasażerów. Tydzień skupia się głównie na poprawie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży, a rezultaty podjętych działań mają na celu: zmniejszenie jazdy pod wpływem alkoholu i nadmiernej prędkości będą one korzystne dla użytkowników dróg w każdym wieku.

4 Pierwszy Światowy Tydzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 23. – Informacje dla zainteresowanych na stronach internetowych: a.) b.) c.) Materiały dla zainteresowanych (Logo tygodnia, Przewodnik dla organizatorów wydarzeń) do pobrania ze strony:


Pobierz ppt "Pierwszy Światowy Tydzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 23. – 29.04. 2007."

Podobne prezentacje


Reklamy Google