Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szymanik Elżbieta Witam Państwa, Od 2007 jestem wicedyrektorem Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie. Od tego czasu gmina Raciąż.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szymanik Elżbieta Witam Państwa, Od 2007 jestem wicedyrektorem Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie. Od tego czasu gmina Raciąż."— Zapis prezentacji:

1 Szymanik Elżbieta Witam Państwa, Od 2007 jestem wicedyrektorem Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie. Od tego czasu gmina Raciąż ubiegała się o środki unijne na realizację projektów skierowanych do mieszkańców gminy.

2 Inwestycje w gminie Raciąż w ramach RPO realizowane ze środków unijnych Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – „Przebudowa lokalnego systemu transportowego Łempinek – Łempino – Kiełbowo – Strożęcin”. Wartość ogółem projektu to 2 712 749,94 zł w tym wkład unii 2 255 304,76 zł. Przedmiotem projektu będzie realizacja infrastruktury technicznej w zakresie infrastruktury drogowej w gminie Raciąż i włączenie jej do gminnego, regionalnego i krajowego systemu komunikacyjnego. Projekt stanowi część istniejącego układu drogowego, zaczynającego się na skrzyżowaniu z droga krajową nr 60, a kończy się na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 3021W. Zmierza do modernizacji i rozbudowy gminnego układu drogowego o łącznej długości 7 524,03 mb. wraz z urządzeniami i obiektami związanymi z funkcjonowaniem dróg.

3 Inwestycje w gminie Raciąż w ramach PO KL realizowane ze środków unijnych Projekt który jest na etapie negocjacji w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – „Sukces zaczyna się w przedszkolu”. Wartość dofinansowania projektu wynosi 686 890,00 zł. Uczestnikami projektu będą dzieci w wieku 3-5 lat z terenu Gminy Raciąż (Kodłutowo, Koziebrody, Kraszewo Gaczułty, Krajkowo, Raciąż, Stare Gralewo, Unieck). Celami projektu będą: - wyrównanie szans edukacyjnych dzieci w wieku przedszkolnych z rodzin niezamożnych, niewydolnych wychowawczo, - objęcie wsparciem dzieci niepełnosprawnych, - aktywizacja rodziców (warsztaty, konferencje), - wyposażenie przedszkoli.

4 Bardzo dziękuję za poświęcony czas i zapraszam na moją stronę internetową www.elaszymanik.plwww.elaszymanik.pl Z wyrazami szacunku Szymanik Elżbieta Dziękuję


Pobierz ppt "Szymanik Elżbieta Witam Państwa, Od 2007 jestem wicedyrektorem Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie. Od tego czasu gmina Raciąż."

Podobne prezentacje


Reklamy Google