Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Celem jest: 1. przygotowanie choreografii tanecznej i wybór muzyki 2. nauka choreografii dziewczyn z drugich klas 3. nagranie układu tanecznego 4. nauka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Celem jest: 1. przygotowanie choreografii tanecznej i wybór muzyki 2. nauka choreografii dziewczyn z drugich klas 3. nagranie układu tanecznego 4. nauka."— Zapis prezentacji:

1

2 Celem jest: 1. przygotowanie choreografii tanecznej i wybór muzyki 2. nauka choreografii dziewczyn z drugich klas 3. nagranie układu tanecznego 4. nauka choreografii dziewczyn z pierwszych i trzecich klas przy użyciu TIK Harmonogram pracy: przygotowanie układu i muzyki przez Paulinę i Julię. Nauka układu tanecznego 12, 18 i 19 marca przez Pauliną i Julię. Dokumentowanie projektu prze Klaudię na bieżąco. Przedstawienie propozycji stroju/przebrania przez Anetę. Nagranie układu 25 i 26 marca przez Klaudię lub ucznia z klasy filmowej.

3 Na początku wybrana została muzyka do układu. …i rozpoczęło się tworzenie…

4 Powstawały kolejne części układu.

5 Z lekcji na lekcję układ rozbudowywał się i wszystkie kroki szybko zostały przyswojone przez tańczące dziewczyny.

6 Kiedy wszyscy już potrafili zatańczyć cały układ przyszedł czas na ćwiczenie i dopracowanie szczegółów i ostatnie szlify.

7 Zwieńczeniem pracy nad projektem jest nakręcony film uwieczniający wykonanie całego układu.

8 Opiekun projektu: Małgorzata Tomczak-Niewiada Wykonanie taneczne: Uczennice klas: 2La, 2Lc, 2Tc Opracowanie graficzne i przedstawienie: Uczennice klasy 2Tc


Pobierz ppt "Celem jest: 1. przygotowanie choreografii tanecznej i wybór muzyki 2. nauka choreografii dziewczyn z drugich klas 3. nagranie układu tanecznego 4. nauka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google