Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szerzenie się Infekcji Choroby Przenoszone Drogą Płciową (ChPDP) Przyjrzyj się historyjkom. Co sądzisz o poniższych rozmowach?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szerzenie się Infekcji Choroby Przenoszone Drogą Płciową (ChPDP) Przyjrzyj się historyjkom. Co sądzisz o poniższych rozmowach?"— Zapis prezentacji:

1 Szerzenie się Infekcji Choroby Przenoszone Drogą Płciową (ChPDP) Przyjrzyj się historyjkom. Co sądzisz o poniższych rozmowach?

2 Kocham Cię. Nigdy bym Cię nie zaraził. Amy i Harry myślą o rozpoczęciu życia seksualnego. Harry miał wczseśniej inne dziewczyny i Amy trochę sięmartwi, bo słyszała ostatnio o chorobach przenoszonych drogą płciową Rozsądne Decyzje

3 Oj ten jeden raz, nic się nie stanie, nie ma się co martwić. Harry i Amy martwią się, że nie mają prezerwatywy.

4 Rozsądne Decyzje Mamy już test ciążowy. Czy Amy i Harry powinni kupić prezerwatywy?

5 Rozsądne Decyzje Harry jest strasznie zawstydzony podczas wizyty u ginekologa. Chciałabym się z Tobą przespać, ale najpierw powinieneś się przebadać.

6 Rozsądne Decyzje Amy i Julia rozmawiają o tym, jaki będzie ich pierwszy raz i martwią się opryszczką. Słyszałam, że za pierwszym razem nie można niczego złapać!

7 Rozsądne Decyzje Harry i Sandy rozmawiają o tym, co usłyszeli o chlamydiozie na lekcji wychowania seksualnego. Chlamydioza! Mówią o tym, tylko po to żeby nas przestraszyć.


Pobierz ppt "Szerzenie się Infekcji Choroby Przenoszone Drogą Płciową (ChPDP) Przyjrzyj się historyjkom. Co sądzisz o poniższych rozmowach?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google