Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

,,Pasje gimnazjalistów”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: ",,Pasje gimnazjalistów”"— Zapis prezentacji:

1 ,,Pasje gimnazjalistów”
Projekt edukacyjny ,,Pasje gimnazjalistów”

2 Zadaniem naszym było odkrycie pasji jakie posiadają uczniowie naszego gimnazjum.
Z ankiety przeprowadzonej dnia r wynika, że na 106 ankietowanych, 92 uczniów posiada pasje, 14 uczniów nie posiada. Zatem 86% (92 os.) uczniów posiada pasję. W odpowiedziach najczęściej była to: piłka nożna- 26% (24 os.) muzyka- 21% (20 os.)

3 Uczniów również pasjonuje:
kolarstwo- 6 os. wędkarstwo- 6 os. taniec- 6 os. rysowanie 5 os. jazda konna- 2 os.

4 Czas poświęcany pasjom przez uczniów naszej szkoły: 
1 godz.- 31 uczniów od 1godz. do 4godz. -47 uczniów  powyżej 4godz. -14 uczniów 

5 Uczniowie, których postanowiliśmy wyróżnić

6 Ewelina Skrentna Ewelina, uczennica IIa, pasjonuje się tańcem. Uwielbia Hip-hop. Należy do grupy Gold Trick w Złotowie i trenuje pod okiem instruktorów ,,Bagietki” i ,,Cinka”. Na zajęcia uczęszcza 2 razy w tygodniu. Trwają one po 1,5 h. Trenuje już 3 lata. Razem z grupą może pochwalić się różnymi osiągnięciami.

7

8

9 Grupka dziewczyn wraz z Eweliną wchodzą w skład naszego szkolnego zespołu tanecznego. Są to: Patrycja Rzechtalska, Klaudia Łoboda i Aneta Czornij. Dziewczyny łączy pasja- taniec. Oto fragment ich występu.

10

11 Przemek Czerwiński Przemek, jako jedyny z naszych uczniów, zbiera znaczki. To stara pasja, która rozwijała się w latach 60. i 70. XIX wieku. Jak widać w naszych czasach również cieszy się powodzeniem. Kolekcja Przemka liczy ok.500 znaczków. Zbiera je już 4 lata.

12 Paulina Furman Pasją Pauliny jest jazda konna. Jak mówi interesuje się już tym od dziecka. Mieszkając w Polsce zdobyła 3 miejsce na zawodach jeździeckich podczas dożynek w Lipce.

13

14

15 Ewelina Jegier Ewelina pasjonuje się kolarstwem. Należy do grupy ,,Drogowiec Złotów”. Trenuje już 4 lata. Bierze udział w różnych zawodach. Ma na swoim koncie 10 pucharów i różnego rodzaju wyróżnienia. Zajęła m.in : 2 miejsce na Mistrzostwach Ziemi Obornickiej w 2011r na Wyścigu Szosowym w Pile r

16 3 miejsce w walce o puchar burmistrza Więcborka r w indywidualnej jeździe na czas w Pile 4 miejsce w klasyfikacji generalnej ThuleCup 2011 w kolarstwie górskim w Jarocinie r

17 Michał Wiśniewski Michał, tak jak większość chłopców, pasjonuje się piłką nożną. Gra w klubie Sparta Złotów od roku.

18 Mateusz Mróz Pasją Mateusza jest muzyka. Gra na pianinie i gitarze elektrycznej. Występuje na różnych uroczystościach szkolnych, a także wziął udział w Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej i Tłumaczonej w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie, gdzie razem z Agatą Misztal zostali wyróżnieni w kategorii Background music.

19  Daniel Goliński, Jakub Jończyk, Tomasz Cichy, Patryk Tyrakowski,  Szymon Albin
Ta grupa gimnazjalistów interesuje się wędkarstwem. Łowią w każdej wolnej chwili aby pobić rekord i złowić jak największy okaz.

20 Założeniem naszego projektu edukacyjnego było udzielenie odpowiedzi na pytanie: ,,Czy uczniowie mają pasje?”. Otóż na podstawie obejrzanej prezentacji multimedialnej możemy stwierdzić, iż posiadają pasje. Może niektórym wydaje się, że to jeszcze nie pasja tylko fascynacja lub zauroczenie. Jeśli zatem będą je pielęgnować i systematycznie rozwijać, to na pewno w przyszłości okażą się pasją, czego im z całego serca życzymy.

21


Pobierz ppt ",,Pasje gimnazjalistów”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google