Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Adrianna Majchrzycka, Estera Binert, 3a. Dnia 17 maja b.r. w sali nr 33 odbyła się – ostatnia w tym roku – debata dotycząca współczesnej młodzieży. Trwała.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Adrianna Majchrzycka, Estera Binert, 3a. Dnia 17 maja b.r. w sali nr 33 odbyła się – ostatnia w tym roku – debata dotycząca współczesnej młodzieży. Trwała."— Zapis prezentacji:

1 Adrianna Majchrzycka, Estera Binert, 3a

2 Dnia 17 maja b.r. w sali nr 33 odbyła się – ostatnia w tym roku – debata dotycząca współczesnej młodzieży. Trwała ona godzinę lekcyjną. Gościły na niej Pani Dyrektor Naczelna Katarzynę Sołtysiak i Wicedyrektor Pani Małgorzata Wróbel.

3 Spotkanie zostało zorganizowane przez panią Beatę Bździel. Prowadzone było przez Klaudię Dziewonską oraz Adriannę Majchrzycką z klasy 3a, które jak zwykle chętnie pozowały do zdjęć ;)

4 Przed rozpoczęciem, a także w trakcie debaty panowała miła atmosfera.

5 Mimo tematu, który mógł się wydawać trudny, uczniowie chętnie brali udział w dyskusji.

6 Na początku debaty wypisaliśmy na tablicy cechy dzisiejszej młodzieży. Wspólnie wytypowaliśmy te najważniejsze, które mogłyby się przydać w dorosłym życiu.

7 Na potrzeby spotkania Katarzyna Brzozowska z klasy 3a przygotowała prezentację.

8 Debata była podzielona na 3 części : O pieniądzach O pieniądzach O Internecie O Internecie O miłości O miłości

9 Kontrowersyjnym tematem było zagadnienie dotyczące miłości w Internecie oraz zalet i wad portali społecznościowych ( Facebook, Fotka, NaszaKlasa). Momentami prowadzące musiały uspakajać grupę.

10 Na końcu spotkania Pani Dyrektor podziękowała uczennicom klasy 3 za prowadzenie debat i przygotowywanie prezentacji z nich przez cały rok szkolny.

11 pieniądze szczęścia nie dają, aczkolwiek przyczyniają się do niego pieniądze szczęścia nie dają, aczkolwiek przyczyniają się do niego miłość w Internecie istnieje miłość w Internecie istnieje większość uczniów spośród pieniędzy, miłości lub sukcesu wybrałaby to ostatnie większość uczniów spośród pieniędzy, miłości lub sukcesu wybrałaby to ostatnie co do wybrania zawodu dającego satysfakcję, czy też lepsze dochody zdania były podzielone co do wybrania zawodu dającego satysfakcję, czy też lepsze dochody zdania były podzielone trzeba zapoznać się z regulaminem przy zakładaniu kont na portalach społecznościowych trzeba zapoznać się z regulaminem przy zakładaniu kont na portalach społecznościowych WNIOSKI Z DEBATY :

12 Dziekujemy bardzo za obejrzenie wszystkich prezentacji, które przygotowały ś my w tym roku szkolnym. -


Pobierz ppt "Adrianna Majchrzycka, Estera Binert, 3a. Dnia 17 maja b.r. w sali nr 33 odbyła się – ostatnia w tym roku – debata dotycząca współczesnej młodzieży. Trwała."

Podobne prezentacje


Reklamy Google