Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Program przeznaczony jest dla dziewcząt z klas I – VI. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu przez cały rok szkolny Wtorek godzina 13.35.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Program przeznaczony jest dla dziewcząt z klas I – VI. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu przez cały rok szkolny Wtorek godzina 13.35."— Zapis prezentacji:

1

2 Program przeznaczony jest dla dziewcząt z klas I – VI. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu przez cały rok szkolny Wtorek godzina 13.35

3 Rozmiłowanie dzieci w tańcu. Kształtowanie piękna i estetyki ruchu. Rozwój koordynacji wzrokowo – ruchowej i poczucia rytmu. Zapoznanie dzieci z wszechstronnymi odmianami tańca i różnorodną muzyką. Rozwijanie umiejętności wyrażania emocji poprze taniec.

4 Ćwiczenia rytmiczne rozwijające umiejętności dostosowania ruchu do muzyki. Zabawy przy muzyce – integrujące, rozwijające wyobraźnię ruchową i wyrażanie swoich emocji w tańcu. Rozwijanie plastyki ruchu poprzez izolowane ćwiczenia poszczególnych części ciała. Poznanie różnorodnych kroków i figur tańca współczesnego. Łączenie poznanych elementów w układy taneczne. Doskonalenie umiejętności tanecznych oraz piękna i estetyki ruchu w ćwiczeniach po przekątnej. Nauka elementów gimnastycznych potrzebnych w tańcu. Ćwiczenia relaksacyjne.

5

6 Rok 2012 I miejsce podczas Powiatowego Przeglądu Tańca w Bulkowie Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć film …

7 Rok 2013 III miejsce podczas Powiatowego Przeglądu Tańca w Bulkowie


Pobierz ppt "Program przeznaczony jest dla dziewcząt z klas I – VI. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu przez cały rok szkolny Wtorek godzina 13.35."

Podobne prezentacje


Reklamy Google