Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Siedziba Agencji Reklamy YETI w Kryspinowie. Projekt architektów pracowni Group_A XXI WIEK I 7 CUDÓW ARCHITEKTURY POLSKIEJ.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Siedziba Agencji Reklamy YETI w Kryspinowie. Projekt architektów pracowni Group_A XXI WIEK I 7 CUDÓW ARCHITEKTURY POLSKIEJ."— Zapis prezentacji:

1 Siedziba Agencji Reklamy YETI w Kryspinowie. Projekt architektów pracowni Group_A XXI WIEK I 7 CUDÓW ARCHITEKTURY POLSKIEJ.

2 Stojący na dużym osiedlu mieszkaniowym, wśród bloków kościół przypomina malowniczą rzeźbę. Z zewnątrz przypomina kwiat tulipana. Kościoł Matki Bożej Królowej Świata w Radomiu. Odnowiony kościół pod nadzorem architekta Wojciecha Gesiaka.

3 Budowlę zaprojektował Rhode- Kellermann-Wawrowsky z Düsseldorfu Fasada pokryta jest 18 000 płytek z poliwęglanu w 6 odcieniach, które imitują bursztyn. Powierzchnia stadionu wynosi 43 615 miejsc, Jest on stadionem czwartej kategorii UEFA Stadion mieści się w północnej części miasta, nad Martwą Wisłą, w dzielnicy Letnica. Główne wejście znajduje się przy ulicy Pokoleń Lechii Gdańsk. PGE ARENA GDAŃSK STADION PIŁKARSKI W GDAŃSKU ZAPROJEKTOWANY I WYBUDOWANY Z MYŚLĄ O EURO 2012.

4 MUZEUM HISTORI ŻYDÓW POLSKICH W WARSZAWIE

5 Nowa siedziba Allegro w Poznaniu. Budynek jest w pełni ekologiczny. Fasada budynku od strony ulicy Grunwaldzkiej jest spokojna, niemal całkowicie przeszklona. Projekt opracowało biuro architektoniczne James Architekci. Generalnym wykonawcą jest firma BUDIMEX S. A.

6 Przystań w Bydgoszczy. Bydgoska Marina to architektura o wielu wymiarach. Ambitnie założony i zrealizowany plan nowego zagospodarowania nabrzeża Brdy jest nową wizytówką Bydgoszczy. Wykonawcą projektu jest Laboratorium Projektowe Zivva - Tomasz Rokicki

7 Biblioteka gromadzi dokumenty z zakresu wszystkich dyscyplin naukowych, ze szczególnym uwzględnieniem nauk prawniczych, ekonomicznych, społecznych i humanistycznych oraz literaturę regionalną. Biblioteka Śląska jest wojewódzką biblioteką publiczną o statusie naukowym. Biblioteka posiada w swoich zbiorach ponad 2 mln. woluminów Biblioteka Śląska w Katowicach


Pobierz ppt "Siedziba Agencji Reklamy YETI w Kryspinowie. Projekt architektów pracowni Group_A XXI WIEK I 7 CUDÓW ARCHITEKTURY POLSKIEJ."

Podobne prezentacje


Reklamy Google