Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Katowice 18.10.2010 r.. Kim jesteśmy? Istniejemy na rynku od 1998 roku, kiedy to Centrum Banku Śląskiego Sp. z o.o. została powołana dla realizacji inwestycji.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Katowice 18.10.2010 r.. Kim jesteśmy? Istniejemy na rynku od 1998 roku, kiedy to Centrum Banku Śląskiego Sp. z o.o. została powołana dla realizacji inwestycji."— Zapis prezentacji:

1 Katowice 18.10.2010 r.

2 Kim jesteśmy? Istniejemy na rynku od 1998 roku, kiedy to Centrum Banku Śląskiego Sp. z o.o. została powołana dla realizacji inwestycji p.n."Centrum Banku Śląskiego" zlokalizowanej w Katowicach u zbiegu ulic Sokolskiej i Chorzowskiej. Dzisiaj w efekcie tej inwestycji działa kompleks biurowo usługowy na który składają się dwa budynki jeden znany jako "Centrala ING Banku Śląskiego" przy ul. Sokolskiej 34 oraz budynek biurowy "Chorzowska 50' przy ulicy Chorzowskiej 50. Realizacja projektu została uhonorowana nagrodą Prezydenta Miasta Katowice w 2000 roku. Spółka Centrum Banku Śląskiego należy do grupy kapitałowej ING Banku Śląskiego S.A.

3 Budynek klasy A Główna recepcja; Regulowana klimatyzacja z kontrolą wilgotności; 24-godzinna ochrona fizyczna i kontrola dostępu; Niezawodny system telekomunikacyjny; Miejsca parkingowe dla najemców i ich gości, zlokalizowanych na 5 kondygnacjach w budynku i parkingu zewnętrznym; Ogólnodostępny pasaż handlowo-usługowy na parterze, gdzie znajduje się m.in.: bank, centrum medyczne, apteka, pralnia, salonik prasowy, winiarnia, fryzjer, optyk.

4 W Śródmieściu

5 Powszechnie znany adres; Administracja i serwis techniczny dostępny w Budynku – natychmiastowa reakcja na zgłoszenia Najemców; Praktycznie nieograniczona ilość miejsc parkingowych; Dowolna konfiguracja i pomieszczeń i możliwość wynajęcia niewielkich powierzchni; Największa przestrzeń biurowa (16 840,0 m²) włączona do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej; Bezpośredni dostęp do tras prowadzących na lotnisko do Pyrzowic i Balic, do Warszawy, Krakowa, Poznania, Gliwic, Łodzi; 15 minut pieszo od katowickiego Dworca Centralnego PKP, 5 minut pieszo do dworca PKS; 4 linie tramwajowe, 25 autobusowych. Bezkonkurencyjny

6 Oryginalny Charakterystyczna i z daleka rozpoznawalna bryła jest elementem, który na stałe został wkomponowany w panoramę Katowic przyczyniając się do wzrostu atrakcyjności regionu.

7 Prestiżowy Bezpośrednie sąsiedztwo międzynarodowej Korporacji Finansowej ING Centrum Wielkich Wydarzeń Zaprojektowany przez gdańskie Biuro Architektoniczne MAT Sp. z o.o.- autora projektów takich obiektów jak Centrum Finansowe Puławska w Warszawie czy Sheraton Poznań Hotel Siedziba renomowanych firm krajowych i zagranicznych Konferencja Zmiany Klimatyczne a potrzeba rewolucji technologicznej w XXI w. – zorganizowana z inicjatywy Prof. zw. dr hab. inż. Jerzego Buzka Uroczyste otwarcie Budynków z udziałem Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego Europejski Kongres Gospodarczy 2010 Sesja: Znaczenie audytu i kontroli w administracji publicznej w skali międzynarodowej. Na zdj.Jacek Uczkiewicz- Członek Europejskiego Trybunału Obrachunkowego w Luxemburgu

8 Zaufali nam m.in:

9 Dziękuję Państwu za uwagę Centrum Banku Śląskiego ul. Chorzowska 50 40-121 Katowice Tel: 0-32 731 6010 email: biuro@chorzowska50.pl www.chorzowska50.pl


Pobierz ppt "Katowice 18.10.2010 r.. Kim jesteśmy? Istniejemy na rynku od 1998 roku, kiedy to Centrum Banku Śląskiego Sp. z o.o. została powołana dla realizacji inwestycji."

Podobne prezentacje


Reklamy Google