Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego Wydział Rolnictwa i Rybactwa Biuro ds. wdrażania osi priorytetowej 4 Programu Operacyjnego RYBY 2007.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego Wydział Rolnictwa i Rybactwa Biuro ds. wdrażania osi priorytetowej 4 Programu Operacyjnego RYBY 2007."— Zapis prezentacji:

1 Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego Wydział Rolnictwa i Rybactwa Biuro ds. wdrażania osi priorytetowej 4 Programu Operacyjnego RYBY 2007 – 2013

2 Biuro ds. wdrażania osi priorytetowej 4 PO RYBY 2007-2013 ul. Małopolska 12 70-550 Szczecin poryby@wzp.pl www.lgr.wzp.pl fax.: (91) 44-10-232

3 Dyrektor Wydziału Rolnictwa i Rybactwa Jarosław Rzepa Zastępca Dyrektora Wydziału Rolnictwa i Rybactwa Marek Kalkowski Kierownik Biura ds. wdrażania osi priorytetowej 4 Programu Operacyjnego RYBY 2007 – 2013 Dominik Gronet tel.: +48 (91) 44-10-236 dgronet@wzp.pl dgronet@wzp.pl

4 Biuro ds. wdrażania osi priorytetowej 4 PO RYBY 2007-2013 Osoby odpowiedzialne za obsługę projektów: Kinga Olejniczak +48 (91) 44-10-230 kiolejniczak@wzp.pl kiolejniczak@wzp.pl Renata Rojek +48 (91) 44-10-247 rrojek@wzp.pl rrojek@wzp.pl

5 Biuro ds. wdrażania osi priorytetowej 4 PO RYBY 2007-2013 Osoby odpowiedzialne za obsługę projektów: Agnieszka Smieskol +48 (91) 44-10-245 asmieskol@wzp.pl asmieskol@wzp.pl Andrzej Binka +48 (91) 44-10-229 abinka@wzp.pl abinka@wzp.pl

6 Osoby odpowiedzialne za płatności: Krzysztof Berest +48 (91) 44-10-244 kberest@wzp.pl kberest@wzp.pl Danuta Buczkowska +48 (91) 44-10-243 dbuczkowska@wzp.pl dbuczkowska@wzp.pl Biuro ds. wdrażania osi priorytetowej 4 PO RYBY 2007-2013

7 Osoby odpowiedzialne za kontrolę: Magdalena Hadacz +48 (91) 44-10-211 mhadacz@wzp.pl mhadacz@wzp.pl Artur Silicki +48 (91) 44-10-246 asilicki@wzp.pl asilicki@wzp.pl Biuro ds. wdrażania osi priorytetowej 4 PO RYBY 2007-2013

8 Pomoc techniczna: Magdalena Gałka +48 (91) 44-10-231 mgalka@wzp.pl mgalka@wzp.pl Biuro ds. wdrażania osi priorytetowej 4 PO RYBY 2007-2013

9 Dziękuję za uwagę


Pobierz ppt "Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego Wydział Rolnictwa i Rybactwa Biuro ds. wdrażania osi priorytetowej 4 Programu Operacyjnego RYBY 2007."

Podobne prezentacje


Reklamy Google