Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZAJĘCIA Z WYCHOWNIA FIZYCZNEGO OCZYMA PRYMUSÓW. ZAGADNIENIA DOTYCZĄCE UPRAWIANIA SPORTU ODPOWIEDZI UDZIELIŁO 83 UCZNIÓW.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZAJĘCIA Z WYCHOWNIA FIZYCZNEGO OCZYMA PRYMUSÓW. ZAGADNIENIA DOTYCZĄCE UPRAWIANIA SPORTU ODPOWIEDZI UDZIELIŁO 83 UCZNIÓW."— Zapis prezentacji:

1 ZAJĘCIA Z WYCHOWNIA FIZYCZNEGO OCZYMA PRYMUSÓW

2 ZAGADNIENIA DOTYCZĄCE UPRAWIANIA SPORTU ODPOWIEDZI UDZIELIŁO 83 UCZNIÓW

3 Zestawienie szkół, które wzięły udział w ankiecie. Jak często uprawiasz sport (w skali tygodnia)? INNE ODPOWIEDZI: nieczęsto – 4 osoby (4,8%) w ogóle – 2 osoby (2,4%) 15 godzin – 1 osoba ( 1,2%) 10 godzin – 1 osoba (1,2%)

4 Jakie dyscypliny sportowe preferujesz? Możesz wymienić kilka, zgodnie ze stanem faktycznym.

5 Ćwicząc poza lekcjami, w wolnym czasie, korzystasz z sal i sprzętu szkolnego, czy realizujesz swe pasje w innych miejscach?

6 Jaki jest Twój stosunek do lekcji wychowania fizycznego?

7 Reprezentujesz szkołę w zawodach sportowych?

8 Jeśli uprawiasz sport poza szkołą, napisz, gdzie? Padały odpowiedzi: - w miejskich klubach, - na własną rękę

9 Czy zgadzasz się z opinią głoszącą, że dobrzy i bardzo dobrzy uczniowie są na ogół słabo usportowieni i zasadniczo nie interesują się sportem?

10 Inne odpowiedzi: -nauka pochłania sporo czasu, brakuje go na sport, -wszystko zależy od osoby, to kwestia indywidualna, -konieczność ćwiczenia z uczniami innych klas, których czasem się nie lubi.

11 Jak sądzisz, dlaczego uczniowie coraz częściej unikają lekcji wychowania fizycznego? Odpowiedzi uczniów: a) lekcje są nudne, b) powinno się indywidualnie rozwijać zdolności, c) nauczyciele nie doceniają starań i faworyzują usportowionych rówieśników, d) przez lenistwo, e) zajęcia odbywają się np. między fizyką a matematyką, idą zmęczeni i spoceni na trudne lekcje wymagające wysiłku umysłu, f) boją się ośmieszenia.


Pobierz ppt "ZAJĘCIA Z WYCHOWNIA FIZYCZNEGO OCZYMA PRYMUSÓW. ZAGADNIENIA DOTYCZĄCE UPRAWIANIA SPORTU ODPOWIEDZI UDZIELIŁO 83 UCZNIÓW."

Podobne prezentacje


Reklamy Google