Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja wykonana na potrzeby zajęć dydaktycznych na kierunku archeologia. Może być wykorzystywana wyłącznie w celach edukacyjnych i wyłącznie w zastosowaniach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja wykonana na potrzeby zajęć dydaktycznych na kierunku archeologia. Może być wykorzystywana wyłącznie w celach edukacyjnych i wyłącznie w zastosowaniach."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja wykonana na potrzeby zajęć dydaktycznych na kierunku archeologia. Może być wykorzystywana wyłącznie w celach edukacyjnych i wyłącznie w zastosowaniach niekomercyjnych. W prezentacji wykorzystano materiał ilustracyjny z publikacji wymienionych w literaturze do tematu.

2 Wydzielenie negatywów Ustalenie kierunków odbić Sekwencjonowanie Stratyfikacja Historia

3

4 Kształtowanie strony spodniej od tylca. Kształtowanie strony spodniej od krawędzi tnącej. Kształtowanie strony wierzchniej od tylca. Kształtowanie strony wierzchniej od półtylca. Kształtowanie strony spodniej od tylca. Kształtowanie bazy. Kształtowanie strony wierzchniej od krawędzi tnącej, kształtowanie krawędzi tnącej.

5 Jöris, O., 2006, Bifacially backed knives (Keilmesser) in the Central European Middle Palaeolithic [in:] Goren-Inbar, N., Sharon, G. (ed.), Axe Age: Acheulian Tool-making from Quarry to Discard, London: 287-310. Orzyłowska, K., 2009, Noże krzemienne z Jaskini Stajnia. Analiza techno-stylistyczna, Praca magisterska w archiwum US, Szczecin Urbanowski, M., 2003, Pradnik knives and techno-stylistic specificity of Micoquian, Ph.D. Dissertation, Warsaw


Pobierz ppt "Prezentacja wykonana na potrzeby zajęć dydaktycznych na kierunku archeologia. Może być wykorzystywana wyłącznie w celach edukacyjnych i wyłącznie w zastosowaniach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google