Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Podobne prezentacje

Prezentacja na temat: "TEMAT: SZARLOTA 21-25.05.2012 r.. PROGRAM SZKOLENIA Konferencji Wojewódzkiej dla przedstawicieli, starostw powiatowych, miast na prawach powiatu, burmistrzów."— Zapis prezentacji:

1 TEMAT: SZARLOTA r.

2 PROGRAM SZKOLENIA Konferencji Wojewódzkiej dla przedstawicieli, starostw powiatowych, miast na prawach powiatu, burmistrzów i wójtów województwa pomorskiego nt.: Organizacja funkcjonowania organów administracji publicznej podczas wykonywania zadań obronnych przeprowadzonej w dniach 21 ÷ r.

3 PROGRAM SZKOLENIA Konferencji Wojewódzkiej dla przedstawicieli, starostw powiatowych, miast na prawach powiatu, burmistrzów i wójtów województwa pomorskiego nt. Organizacja funkcjonowania organów administracji publicznej podczas wykonywania zadań obronnych przeprowadzonej w dniach 21 ÷ r. Temat wystąpienia/ przedsięwzięcieOsoba prowadzącaCzas Przyjazd szkolonych i ich zakwaterowanie.Recepcja Ośrodka – ROZPOCZĘCIE SZKOLENIA: - przywitanie uczestników szkolenia; - sprawy organizacyjne; - zapoznanie z programem szkolenia. Roman DŁUTEK – P-V Zasady funkcjonowania państwa w czasie zewnętrznego zagrożenia jego bezpieczeństwa i w czasie wojny. T-2 Osiąganie wyższych stanów gotowości obronnej oraz realizacja przedsięwzięć i procedur wynikających z zadań operacyjnych. Sławomir KNAP – KOLACJA : – ŚNIADANIE: 8 00 – 9 00 P-VIII Planowanie operacyjne i programowanie obronne. T-2 Wydatki obronne a Program Pozamilitarnych Przygotowań Obronnych. Joanna BIERNACKA 9 00 – Przerwa kawowa10 00 – P-XIII Ochrona ludności w warun-kach prowadzenia działań obronnych. T-2 Procedury ewakuacji wynikające z Wojewódzkiego Planu Reagowania Kryzysowego. Roman DŁUTEK – PRZERWA:11 10 – P-X Realizacja zadań na rzecz SZ RP i wojsk sojuszniczych. T-2 Rola i miejsce organów administracji publicznej w realizacji zadań wynikających z obowiązków państwa gospodarza. Krzysztof MIĄCZYŃSKI –12 15 PRZERWA: P-V Zasady funkcjonowania państwa w czasie zewnętrznego zagrożenia jego bezpieczeństwa i w czasie wojny. T-6 Zasady przekazywanie informacji i poleceń w systemie stałych dyżurów w ramach podwyższania gotowości obronnej państwa. Sławomir KNAP PRZERWA: OMÓWIENIE I PODSUMOWANIE SZKOLENIARoman DŁUTEK OBIAD: – 14 45

Pobierz ppt "TEMAT: SZARLOTA 21-25.05.2012 r.. PROGRAM SZKOLENIA Konferencji Wojewódzkiej dla przedstawicieli, starostw powiatowych, miast na prawach powiatu, burmistrzów."