Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Spotkanie zorganizowane dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym z klasy: II a (8 uczniów) oraz gościnnym udziałem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Spotkanie zorganizowane dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym z klasy: II a (8 uczniów) oraz gościnnym udziałem."— Zapis prezentacji:

1 Spotkanie zorganizowane dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym z klasy: II a (8 uczniów) oraz gościnnym udziałem uczniów kl. III b (6 uczniów) ze Specjalnej Szkoły Podstawowej dla Uczniów z Upośledzeniem Umysłowym w Stopniu Umiarkowanym lub Znacznym w Lubinie Prowadzący: Agnieszka Zych – Czernek, Anna Mikołajewska NASZE CELE: 1) Zwiększanie świadomości nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka. 2) Przyczynianie się do obniżania poziomu niedożywienia dzieci w Polsce.

2

3

4

5

6

7

8

9 Prezentację opracowała: Anna Mikołajewska, Agnieszka Zych - Czernek


Pobierz ppt "Spotkanie zorganizowane dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym z klasy: II a (8 uczniów) oraz gościnnym udziałem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google