Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Z AANGAŻOWANIE W ŻYCIE LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI Przedstawienie zagadnień społecznych i samorządowych na łamach przemyskiej społecznej gazety „MISIEK”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Z AANGAŻOWANIE W ŻYCIE LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI Przedstawienie zagadnień społecznych i samorządowych na łamach przemyskiej społecznej gazety „MISIEK”"— Zapis prezentacji:

1 Z AANGAŻOWANIE W ŻYCIE LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI Przedstawienie zagadnień społecznych i samorządowych na łamach przemyskiej społecznej gazety „MISIEK”

2 II LO w Przemy ś lu im. K.Morawskiego Jesteśmy uczniami 2 i 3 klasy II Liceum Ogólnokształcącego i jednocześnie piszemy do szkolnej gazetki MORAWA Daniel Łukaczyk Joanna Kowalów Karolina Wojtyniak Aneta Gudzelak

3 W ramach naszego projektu postanowiliśmy zaprezentować działalność powstałej w 2010r społecznej gazety MISIEK. Jest to bezpłatna gazeta skierowana do mieszkańców miasta poruszająca ważne tematy społeczno-gospodarcze dla społeczności lokalnej. http://www.przemyskimisiek.pl/

4 W czasie rozmowy z Redaktorem Naczelnym Danielem Stołowskim poruszyliśmy następujące tematy: 1.Jakie są Państwa sukcesy w ostatnim czasie? 2.Z jakimi problemami spotykacie się Państwo przy wydawaniu Waszej gazety? 3.Jak przezwyciężacie Państwo swoje problemy? 4.Jakie macie Państwo oczekiwania do nowych redaktorów gazety? 5.Czy my jako młodzież szkolna możemy pomóc w promocji i rozpowszechnieniu Państwa gazety?

5

6

7

8

9

10 Naszym zadaniem było zaproszenie jak największej liczby znajomych z portali społecznościowych do polubienia i rozpowszechniania gazety

11 D ZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ


Pobierz ppt "Z AANGAŻOWANIE W ŻYCIE LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI Przedstawienie zagadnień społecznych i samorządowych na łamach przemyskiej społecznej gazety „MISIEK”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google