Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZE SZKOLNEGO PIÓRNIKA …HISTORIA, OSIĄGNIĘCIA, DZIAŁALNOŚĆ ORAZ PLANY ROZWOJU NASZEJ GAZETKI SZKOLNEJ…

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZE SZKOLNEGO PIÓRNIKA …HISTORIA, OSIĄGNIĘCIA, DZIAŁALNOŚĆ ORAZ PLANY ROZWOJU NASZEJ GAZETKI SZKOLNEJ…"— Zapis prezentacji:

1 ZE SZKOLNEGO PIÓRNIKA …HISTORIA, OSIĄGNIĘCIA, DZIAŁALNOŚĆ ORAZ PLANY ROZWOJU NASZEJ GAZETKI SZKOLNEJ…

2 HISTORIA GAZETKA „ZE SZKOLNEGO PIÓRNIKA” POWSTAŁA W 2000 ROKU I DO TEJ
PORY UKAZAŁO SIĘ OKOŁO 70 NUMERÓW. TEMATYKA GAZETKI USTAWICZNIE EWOLUUJE , ZMIENIA SIĘ TEŻ FORMA PREZENTOWANYCH TREŚĆI, ZGODNIE Z „WIZJĄ” REDAKTORÓW ORAZ OCZEKIWANIAMI CZYTELNIKÓW.

3 WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z LOKALNĄ GAZETĄ „DOBRZAŃSKIE WIEŚCI”, KTÓRA PUBLIKOWAŁA ARTYKUŁY NASZYCH SZKOLNYCH REDAKTORÓW, A W ZAMIAN UMOŻLIWIAŁA NAM WYDRUKOWANIE KOLOROWYCH OKŁADEK.

4 OSIĄGNIĘCIA UCZESTNICZYLIŚMY W MIĘDZYPOWIATOWYM PRZEGLĄDZIE GAZETEK SZKOLNYCH W NOWYM SĄCZU, GDZIE W 2006 ROKU ZAJĘLIŚMY PIERWSZE MIEJSCE EX AEQUO Z „BIBLIOEXPRESSEM”. BRALIŚMY UDZIAŁ TAKŻE W PRZEGLĄDZIE W ROKU 2008, W KTÓRYM NASZA GAZETKA ZDOBYŁA WYRÓŻNIENIE.

5 DZIAŁALNOŚĆ PISZEMY: O TYM, CO W SZKOLNEJ „TRAWIE” PISZCZY .
O TYM, CO INTERESUJE UCZNIÓW. O AKTUALNYCH WYDARZENIACH, MAJĄCYCH MIEJSCE W NASZEJ SZKOLE ORAZ OKOLICACH. REPORTAŻE, SPRAWOZDANIA, RECENZJE I WYWIADY.

6 PLANY ROZWOJU MAMY ZAMIAR STWORZYĆ STAŁĄ RUBRYKĘ MŁODYCH ARTYSTÓW - UTALENTOWANYCH UCZNIÓW, KTÓRZY MAJĄ JAKIEŚ CIEKAWE HOBBY I CHCIELIBY JE ZAPREZENTOWAĆ SZERSZEMU GRONU. PLANUJEMY WZNOWIĆ „ŻYCZENIA NA ŻYCZENIE”, CZYLI KARTKĘ ZAŁĄCZANĄ DO GAZETKI, NA KTÓREJ KAŻDY MOŻE NAPISAĆ POZDROWIENIA DLA ZNAJOMYCH I PRZYJACIÓŁ.

7 CHCIELIBYŚMY, ABY „ZE SZKOLNEGO PIÓRNIKA” BYŁO ZNÓW WYDAWANE REGULARNIE CO MIESIĄC.
PLANUJEMY DRUKOWANIE KALENDARZA, JAKO DODATKU DO GAZETKI, W KTÓRYM BĘDĄ WYSZCZEGÓLNIONE ŚWIĘTA ORAZ WYDARZENIA Z ŻYCIA SZKOŁY.

8 FOTOGRAFIE Z NASZEJ SZKOŁY
ŚWIĘTA

9 PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

10 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ REDAKCJA


Pobierz ppt "ZE SZKOLNEGO PIÓRNIKA …HISTORIA, OSIĄGNIĘCIA, DZIAŁALNOŚĆ ORAZ PLANY ROZWOJU NASZEJ GAZETKI SZKOLNEJ…"

Podobne prezentacje


Reklamy Google