Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Podsumowanie działań XVII Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Podsumowanie działań XVII Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży."— Zapis prezentacji:

1 Podsumowanie działań XVII Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży

2 POMÓC ZWIERZĘTOM Naszym głównym celem jest: POMÓC ZWIERZĘTOM

3 O nas Nazywamy si ę Klaudia Kijas i Katarzyna Przewrocka. Jeste ś my uczennicami II klasy dziennikarskiej w II Liceum Ogólnokształc ą cym w Nysie. Postanowiły ś my wzi ąć udział w tym projekcie, poniewa ż nie jeste ś my oboj ę tne na otaczaj ą ce ś rodowisko i jego problemy. Dlaczego wybrały ś my temat pomocy zwierz ę tom ? Bo od zawsze chciały ś my poruszy ć t ę kwesti ę, która jest cz ę sto zapominana i spychana na dalsze tory codziennych spraw.

4 Naszym głównym marzeniem było dotarcie do jak największej liczby ludzi i poinformowanie ich o istniejącym problemie. Korzystałyśmy głównie z ogólnodostępnego Internetu oraz zaprojektowałyśmy ulotki, które znalazły się w sklepach zoologicznych, szkołach, marketach i słupach ogłoszeniowych. Dzięki naszej akcji, przekonałyśmy ludzi z naszego środowiska do odwiedzania strony dawania datków na schroniska, podpisywania petycji o obronie zwierząt, a co więcej, to dzięki nam nasza koleżanka zaadoptowała psa. Chcemy dalej nieść pomoc…

5 Nasz blog powstał r. w celu propagowania haseł dotyczących pomocy zwierzętom. To właśnie tutaj dodawane są najważniejsze notatki. Jest to nasz bezpośredni komunikator z ludźmi. Łącznie stronę odwiedziło ok.600 osób.

6 Utworzyłyśmy dwa filmy i zamieściliśmy je na stronach youtube i wrzuta.pl

7

8 Skorzystałyśmy z popularnych portali społecznościowych, by więcej ludzi mogło się dowiedzieć o naszej akcji.

9

10

11

12 Rozdałyśmy ponad 200 ulotek

13 W liceum W szkole podstawowej W marketach

14

15


Pobierz ppt "Podsumowanie działań XVII Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży."

Podobne prezentacje


Reklamy Google