Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rok szkolny 2O1O / 11 Rok szkolny 2O1O / 11. Wystawiamy przedstawienia / apele. Dajemy przykład młodszym. Dyżurujemy. Dbamy o bibliotekę. Pomagamy czytelnikom.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rok szkolny 2O1O / 11 Rok szkolny 2O1O / 11. Wystawiamy przedstawienia / apele. Dajemy przykład młodszym. Dyżurujemy. Dbamy o bibliotekę. Pomagamy czytelnikom."— Zapis prezentacji:

1 Rok szkolny 2O1O / 11 Rok szkolny 2O1O / 11

2 Wystawiamy przedstawienia / apele. Dajemy przykład młodszym. Dyżurujemy. Dbamy o bibliotekę. Pomagamy czytelnikom. Robimy porządki.

3 Agnieszka Marunowska Celina Golba Karolina Michalska Anna Kaźmierczak Weronika Konieczna Izabela Nowak Wiktoria Hojan Weronika Marunowska Jagoda Stańko

4 Nie jemy i nie pijemy. Nie hałasujemy. Nie przeszkadzamy. Nie używamy wulgaryzmów. Nie niszczymy książek

5 Czytać książki. Szukać informacji. Pomagać młodszym. Pomagać Pani. Być życzliwym. Dbać o porządek w bibliotece. Jednym słowem wszystko co jest dobre!

6 Ś w i ę t o d r z e w a. – O. 2 O 1 O r. P i e c z e n i a c i a s t e c z e k n a a n d r z e j k i. – O. 2 O 1 O r. P i e c z e n i e c i a s t e c z e k n a W i e l k ą O r k i e s t r ę Ś w i ą t e c z n e j P o m o c y. P a s o w a n i e n a c z y t e l n i k a. – 1 9. O 5. 2 O 1 1 r. K o n k u r s p t. : Z k s i ą ż k ą, r a d i e m, t e l e w i z j ą i k o m p u t e r e m w X X I w i e k.

7

8 Przedstawienie Wolontariusze WOŚP Udział w konkursie Pasowanie na czytelnika

9 Na kółku jest ciekawie Przygotowujemy ciekawe prezentacje Piszemy artykuły do gazetki Uczymy się nowych rzeczy Jesteśmy zgrani Wesoło i pożytecznie spędzamy czas


Pobierz ppt "Rok szkolny 2O1O / 11 Rok szkolny 2O1O / 11. Wystawiamy przedstawienia / apele. Dajemy przykład młodszym. Dyżurujemy. Dbamy o bibliotekę. Pomagamy czytelnikom."

Podobne prezentacje


Reklamy Google