Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szymanik Elżbieta Witam Państwa, Od 2007 jestem wicedyrektorem Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie. Od tego czasu powiat sierpecki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szymanik Elżbieta Witam Państwa, Od 2007 jestem wicedyrektorem Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie. Od tego czasu powiat sierpecki."— Zapis prezentacji:

1 Szymanik Elżbieta Witam Państwa, Od 2007 jestem wicedyrektorem Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie. Od tego czasu powiat sierpecki otrzymał ponad 46,7 mln złotych na realizację 12 projektów skierowanych do mieszkańców naszego powiatu. Pieniądze zostały przeznaczone głównie na:

2 Inwestycje w regionie sierpeckim ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego  renowację zabytków,  rewitalizację parku,  poprawę i uzupełnienie istniejącej infrastruktury technicznej,  poprawę infrastruktury sportowej,  rozwój infrastruktury edukacyjnej,  rozbudowę i doposażenie do wymogów prawa oddziałów szpitalnych,  rozwój e-usług. Szczególnie cieszą mnie pozyskane środki na:

3  Budowę Centrum Kulturalno – Rekreacyjnego w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu – projekt realizowany przez Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu o wartości dofinansowania ,10 PLN,  Stworzenie kompleksowego systemu gospodarki odpadami w regionie północno-zachodniego Mazowsza poprzez utworzenie Regionalnego Zakładu Gospodarki Odpadami i wdrożenie systemu selekcji odpadów, w tym segregacji u źródła – projekt realizowany przez Gminę Miasto Sierpc o wartości dofinansowania ,21 PLN.  Utworzenie Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu poprzez adaptację i rozbudowę istniejącego Domu Kultury – projekt realizowany przez Gminę Miasto Sierpc o wartości dofinansowania ,68 PLN.  Rozbudowę przedsiębiorstwa poprzez innowacyjne inwestycje i dywersyfikacje produkcji – projekt realizowany przez Przedsiębiorstwo handlowo usługowe "adagma" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością o wartości dofinansowania ,00 PLN.  Dobudowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Goleszynie z siedzibą w Białyszewie, gm. Sierpc – projekt realizowany przez Gminę Sierpc o wartości dofinansowania ,41 PLN.  Uruchomienie produkcji nowych wyrobów cukierniczych w oparciu o innowacyjną technologię – projekt realizowany przez Zakład Produkcji Czekolady i Artykułów Cukierniczych „Wiepol” Zakład Pracy Chronionej Ireneusz Wielimborek o wartości dofinansowania ,50PLN. Inwestycje w regionie sierpeckim ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego

4 Bardzo dziękuję za poświęcony czas i zapraszam na moją stronę internetową oraz blog Z wyrazami szacunku Szymanik Elżbieta Dziękuję


Pobierz ppt "Szymanik Elżbieta Witam Państwa, Od 2007 jestem wicedyrektorem Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie. Od tego czasu powiat sierpecki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google