Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dlaczego właśnie francuski? 220 milionów osób francuskojęzycznych na świecie 87,5 milionów w Europie 32 państwa, w których francuski to język oficjalny.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dlaczego właśnie francuski? 220 milionów osób francuskojęzycznych na świecie 87,5 milionów w Europie 32 państwa, w których francuski to język oficjalny."— Zapis prezentacji:

1 Dlaczego właśnie francuski? 220 milionów osób francuskojęzycznych na świecie 87,5 milionów w Europie 32 państwa, w których francuski to język oficjalny Montréal, drugie największe miasto frankofońskie na świecie...francuski jest wszędzie!!!

2 Dlaczego Kraków? Przygotowanie do wyjazdu: studia (uniwersytety, praktyki, staże) podróże (znajomość lokalnego języka zmniejsza dystans i pozwala otworzyć wiele drzwi) Radość odkrywania innego języka, innej kultury – bogatej dzięki frankofońskiej różnorodności Większe szanse na rynku pracy w Krakowie - język francuski jest pożądany w licznych firmach wielonarodowych

3 Dlaczego instytut...? Wysoka jakość kształcenia Kursy oparte na klasyfikacji poziomów językowych CEFR- czas trwania kursu odpowiada temu określonemu na osiągnięcie kolejnych poziomów Środowisko francuskojęzyczne Nowoczesne, doskonale wyposażone sale lekcyjne (tablice interaktywne, Internet) Dostęp do francuskich dzienników, czasopism, filmów – na miejscu, we własnym domu, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii – także gdziekolwiek indziej!

4 ...dlaczego trymestry? Wygoda : konieczność wyjazdu w środku roku? Nie ma problemu – zawsze znajdzie się kurs dostosowany do Państwa kalendarza! Kursy mniej i bardziej intensywne otwierane także w ciągu roku Taka sama ilość godzin rocznie jak w systemie klasycznych semestrów Płatność w trzech mniejszych transzach zamiast dwóch większych

5 Dlaczego takie ceny? Ceny kształtują się na takim samym poziomie jak w innych instytuach kultury, chociaż te wciąż próbują dorównać naszemu poziomowi kształcenia Ceny wyższe niż w szkołach językowych, ale gwarantujące więcej korzyści: Kursy z wykorzystaniem tablic interaktywnych oraz Internetu Dyplomowani, praktykujący nauczyciele języka francuskiego Dodatkowe materiały dostępne na specjalnej, prywatnej platformie online Bezpłatny dostęp do ponad 30 000 materiałów dźwiękowych, audiowizualnych, a także francuskich książek oraz czasopism

6 Wątpliwości? Dołączcie Państwo do nas i skosztujcie prawdziwie francuskiej atmosfery – najlepszej do nauki języka francuskiego!!! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://institutfrancais.pl/cracovie Do zobaczenia!


Pobierz ppt "Dlaczego właśnie francuski? 220 milionów osób francuskojęzycznych na świecie 87,5 milionów w Europie 32 państwa, w których francuski to język oficjalny."

Podobne prezentacje


Reklamy Google