Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dlaczego warto uczyć się języka francuskiego... Francuski dla fryzjerów i fryzjerek mgr Sebastian Orłowski Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dlaczego warto uczyć się języka francuskiego... Francuski dla fryzjerów i fryzjerek mgr Sebastian Orłowski Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej."— Zapis prezentacji:

1 Dlaczego warto uczyć się języka francuskiego... Francuski dla fryzjerów i fryzjerek mgr Sebastian Orłowski Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego « Apetyt na języki -znajomość języków obcych szansą na lepszy start w życiu zawodowym »

2 1 Znajomość języka francuskiego to inwestycja w Twoją przyszłość Francja jest największym inwestorem zagranicznym w Polsce i piątą potęgą ekonomiczną świata Od 1 lipca 2008 roku, rynek pracy we Francji jest całkowicie otwarty dla Polaków Ucząc się języka francuskiego zwiększasz swoje szanse na rynku pracy w Polsce i w krajach frankofońskich

3 2 Znajomość języka francuskiego daje możliwość pracy w prestiżowych salonach fryzjerskich w krajach francuskojęzycznych Wielkie Fryzjerstwo Francji to prestiżowy międzynarodowy ruch artystyczny, który odpowiada potrzebie tożsamości i przynależności w zawodzie 1500 salonów na świecie. Historia Wielkiego Fryzjerstwa Francji trwa ponad sześćdziesiąt pięć lat i mieści w sobie prawdziwą sagę ludzkości. Sztafeta przekazywania mody francuskiej, nowatorskiej i eleganckiej dociera łącznie do ponad 30 krajów. Od Buenos Aires po Tokio, od Mediolanu po Moskwę. Wielkie Fryzjerstwo Francji, tak jak Wielkie Krawiectwo Francji, zabiega o jak największe zadowolenie klientów, którzy wiedzą gdzie znaleźć "French Touch".

4 3 Znajomość języka francuskiego daje możliwość swobodnego podróżowania po Francji i krajach frankofońskich oraz dostęp do kultury krajów francuskojęzycznych Francja jest najczęściej odwiedzanym krajem na świecie; co roku odwiedza ją 75 milionów turystów. Znajomość języka francuskiego pomoże Ci w nawiązaniu i utrzymaniu kontaktów z najbardziej znanymi fryzjerami HCF. Alexandre de Paris, Jean-Luc Minetti, Jean-Claude Gallon, Jean Saberny, Herve Boudon, Jean Marc Maniatis, Alexandre Zuoari czy kolejno Aldo Coppola, Franco Curletto... Znajomość języka francuskiego umożliwia poznanie wielkich dzieł kultury europejskiej oraz różnorodnych kultur frankofońskich obecnych na 5 kontynentach.

5 4 Znajomość języka francuskiego to opanowanie języka Unii Europejskiej i kontaktów międzynarodowych Język francuski jest jednym z oficjalnych języków Unii Europejskiej; jest także językiem roboczym NATO, ONZ oraz Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości, Światowej Organizacji Handlu, Międzynarodowego Czerwonego Krzyża oraz innych organizacji tego typu. Znajomość francuskiego jest nieodzowna w celu podjęcia pracy w instytucjach europejskich i międzynarodowych

6 5 Znajomość języka francuskiego to okno na świat Francuski jest językiem oficjalnym w 32 krajach Językiem francuskim posługuje się 200 milionów osób mieszkających na 5 kontynentach Znajomość francuskiego otwiera dostęp do ponad 170 milionów serwisów w tym języku

7

8 to: Najwi ę kszy ś wiatowy producent produktów kosmetycznych 23 mi ę dzynarodowe marki Nr 1 w dziedzinie fryzjerstwa, kosmetologii i perfum 66.600 wspó ł pracowników 19,5 miliardów euro zysków w 2010 roku Dystrybucja produktów w 160 krajach na ś wiecie Francuskie

9 to:Grupa

10 Dlatego warto czyć się języka francuskiego


Pobierz ppt "Dlaczego warto uczyć się języka francuskiego... Francuski dla fryzjerów i fryzjerek mgr Sebastian Orłowski Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google