Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Realizacja projektu „Bydgoski Bąbel Matematyczny w SP nr 12 ” W naszej szkole zaczynamy,,bąblować”. Klasy edukacji wczesnoszkolnej systematyczne wdrażają.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Realizacja projektu „Bydgoski Bąbel Matematyczny w SP nr 12 ” W naszej szkole zaczynamy,,bąblować”. Klasy edukacji wczesnoszkolnej systematyczne wdrażają."— Zapis prezentacji:

1 Realizacja projektu „Bydgoski Bąbel Matematyczny w SP nr 12 ” W naszej szkole zaczynamy,,bąblować”. Klasy edukacji wczesnoszkolnej systematyczne wdrażają uczniów w świat matematyki poprzez gry i zabawy matematyczne. Klasa 1A, 1c i 2d przez pierwszy semestr uczestniczyła w zajęciach dodatkowych w ramach działań grantowych. Uczniowie mogli,,dotknąć” matematyki, a nie pracować na „kserówkach”. W drugim semestrze w klasach młodszych uczniowie rozwiązują zadania matematyczne przez zabawę, która- zbliżona jest najbardziej do rozrywek matematycznych, a mniej do nauki podręcznikowej, do rozwiązywania słupków, z których tak naprawdę niewiele wynika.

2 DZIECI MYŚLĄ, GDY…

3 …KONSTRUUJĄ

4 …PLANUJĄ

5 …GRAJĄ

6 …DOPASOWUJĄ

7

8 …TWORZĄ

9

10 …DEDUKUJĄ

11 …PROJEKTUJĄ

12 CHĘTNIE DZIELIMY SIĘ WIEDZIĄ Z INNYMI NAUCZELAMI…

13 „POZWÓLMY DZIECIOM MYŚLEĆ” Bąbel promuje włączanie metod, które pobudzają aktywność dzieci, pozwalają im zdobywać odwagę do stawiania czoła nowym zadaniom, kształtują wyobraźnię - a wszystko to pomaga lepiej rozwinąć umiejętności matematyczne uczniów. Aleksandra Jóźwiak Agnieszka Prokopowicz Marlena Włodarczyk - Bieńkowska


Pobierz ppt "Realizacja projektu „Bydgoski Bąbel Matematyczny w SP nr 12 ” W naszej szkole zaczynamy,,bąblować”. Klasy edukacji wczesnoszkolnej systematyczne wdrażają."

Podobne prezentacje


Reklamy Google