Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

GIMNAZJUM NR 1 W BOGUSZOWIE – GORCACH. Wyjazd uczniów na „Dolnośląskie Targi Zawodów Przyszłości, Innowacji i Eksportu” do Jeleniej Góry, których organizatorem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "GIMNAZJUM NR 1 W BOGUSZOWIE – GORCACH. Wyjazd uczniów na „Dolnośląskie Targi Zawodów Przyszłości, Innowacji i Eksportu” do Jeleniej Góry, których organizatorem."— Zapis prezentacji:

1 GIMNAZJUM NR 1 W BOGUSZOWIE – GORCACH

2

3 Wyjazd uczniów na „Dolnośląskie Targi Zawodów Przyszłości, Innowacji i Eksportu” do Jeleniej Góry, których organizatorem była Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST –PARK”

4

5

6

7 Pojedynek międzyklasowy na terenie gimnazjum pn. "Zawód z klasą"- prezentacja wylosowanego zawodu poprzez przebranie się i wcielenie w przedstawicieli poszczególnych grup zawodowych

8

9

10

11

12

13

14

15 Udział uczniów w warsztatach z zakresu planowania kariery, zarządzania czasu, walki ze stresem prowadzonych przez psychologa z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Wałbrzychu.

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25 Udział uczniów w warsztatach z zakresu planowania kariery, badania predyspozycji zawodowych prowadzonych przez doradców zawodowych z Mobilnego Centrum Doradztwa Zawodowego w Wałbrzychu.

26

27

28

29

30 ORGANIZACJA KONKURSÓW ZAWODOZNAWCZYCH DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH Z POWIATU WAŁBRZYSKIEGO:  Konkurs Multimedialny Wiedzy o Zawodach „Mój wymarzony zawód” oraz  Międzygminny Konkurs Plastyczno – Fotograficzny „Zawód przyszłości”.

31 UROCZYSTA GALA PODSUMOWUJĄCA UDZIAŁ SZKOŁY W OGÓLNOPOLSKIM TYGODNIU KARIERU POŁĄCZONA Z WRĘCZANIEM NAGRÓD UCZNIOM, KTÓRZY ZWYCIĘŻYLI I ZOSTALI WYRÓŻNIENI W KONKURSACH ZAWODOZNAWCZYCH

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42 DO ZOBACZENIA ZA ROK


Pobierz ppt "GIMNAZJUM NR 1 W BOGUSZOWIE – GORCACH. Wyjazd uczniów na „Dolnośląskie Targi Zawodów Przyszłości, Innowacji i Eksportu” do Jeleniej Góry, których organizatorem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google