Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Autor: Anna Jasiejko. to położone niedaleko Zamościa malownicze pasmo wzgórz porośniętych lasami, poprzecinane dolinami rzek i potoków. To prawdziwy raj.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Autor: Anna Jasiejko. to położone niedaleko Zamościa malownicze pasmo wzgórz porośniętych lasami, poprzecinane dolinami rzek i potoków. To prawdziwy raj."— Zapis prezentacji:

1 Autor: Anna Jasiejko

2 to położone niedaleko Zamościa malownicze pasmo wzgórz porośniętych lasami, poprzecinane dolinami rzek i potoków. To prawdziwy raj dla osób poszukujących możliwości wypoczynku z dala od zgiełku wielkich miast. Rozległe lasy sosnowe i jodłowo-bukowe, szlaki turystyczne, trasy rowerowe i zalewy z piaszczystymi plażami tworzą doskonałe warunki dla wypoczynku rodzinnego i wielu aktywnych jego form. To raj dla miłośników aktywnego spędzania czasu wolnego. Piękne krajobrazy, nieskazitelna przyroda, czyste i świeże powietrze wzbudzają zachwyt nawet najbardziej wymagających turystów.

3 Na entuzjastów turystyki czeka kilkaset wyznaczonych szlaków turystycznych wiodących poprzez najpiękniejsze zakątki roztoczańskiej krainy, na drogach której napotkać możemy napotkać wiele zabytkowych kapliczek, a przy tym śpiew ptaków, szum rwących potoków, odgłosy dzikich zwierząt i zapach runa leśnego gwarantują niesamowite doznania.

4

5 Kapliczka w Nowinach Horynieckich po (niezbyt udanej) renowacji. Rok 2002. To urocze miejsce jest stopniowo zamieniane w lokalne centrum religijności "masowej".

6

7

8

9 Drewniana kapliczka zrobiona z jednego pnia drzewa, tzw. kłodowa. Okolice wsi Tereszpol - Kukiełki na pograniczu Roztocza Środkowego i Kotliny Sandomierskiej.

10 Lasy Sieniawskie: tzw. Horaj. Oryginalna kapliczka przy drodze z Oleszyc do Starego Dzikowa.

11 Kapliczka w pobliżu nie istniejącej (zniszczonej przez UPA) wsi Rudki koło Brusna Nowego.

12 Borowa Góra koło Lubaczowa: kapliczka przy wjeździe do lasu.

13 Stąd widać już słupy graniczne. Przepiękna kapliczka (właściwie ruiny) w okolicach Radruża.

14 Urocza kapliczka w pobliżu Porytowego Wzgórza. Położonego w malowniczych lasach.

15 Urocza kapliczka na skraju wsi Lipowiec w Puszczy Solskiej.

16 Malownicze Górecko Kościelne - kapliczka "na wodzie" z 1668 roku

17


Pobierz ppt "Autor: Anna Jasiejko. to położone niedaleko Zamościa malownicze pasmo wzgórz porośniętych lasami, poprzecinane dolinami rzek i potoków. To prawdziwy raj."

Podobne prezentacje


Reklamy Google