Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

NAJPIĘKNIEJSZE ZAKĄTKI NASZEJ WSI Biesna leży na terenie Kotliny Łużańskiej (290 – 300 m. n. p. m.), która wraz z Kotliną Libuszy tworzy Obniżenie Gorlickie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "NAJPIĘKNIEJSZE ZAKĄTKI NASZEJ WSI Biesna leży na terenie Kotliny Łużańskiej (290 – 300 m. n. p. m.), która wraz z Kotliną Libuszy tworzy Obniżenie Gorlickie."— Zapis prezentacji:

1

2 NAJPIĘKNIEJSZE ZAKĄTKI NASZEJ WSI Biesna leży na terenie Kotliny Łużańskiej (290 – 300 m. n. p. m.), która wraz z Kotliną Libuszy tworzy Obniżenie Gorlickie. Jest to teren pofałdowany, występuje tu znikoma szata leśna w postaci zagajników i przylasków. Przez Biesną przepływa rzeka Bieśnianka. Jest u nas też wiele pięknych, malowniczo położonych wąwozów. W centrum naszej wsi mieści się Szkoła Podstawowa, a poniżej piękny park podworski. Zaraz obok szkoły jest remiza strażacka, sklep i piękny skalniak.

3 OTO NASZA SZKOŁA…

4 …A TO BOISKO

5 PARK PODWORSKI

6 SZKOŁA OD STRONY PARKU

7 SKALNIAK

8 NASZA BIEŚNIANKA

9 ROLNICTWO W BIESNEJ

10 NASZE DROGI I CHODNIKI

11 PRZYRODA

12 Dziękuję za obejrzenie mojej prezentacji Autor prezentacji: Dominika Ziomek

13 Koniec Opracowanie prezentacji: Dominika Ziomek Zdjęcia: Uczestnicy kółka Z komputerem za pan brat


Pobierz ppt "NAJPIĘKNIEJSZE ZAKĄTKI NASZEJ WSI Biesna leży na terenie Kotliny Łużańskiej (290 – 300 m. n. p. m.), która wraz z Kotliną Libuszy tworzy Obniżenie Gorlickie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google