Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

CHOSZCZNO KONRAD ADAMKIEWICZ Turystyka Okolice Choszczna to doskonałe miejsce do uprawiania wszelkich form turystyki. Bogactwo jezior, to raj dla zwolenników.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "CHOSZCZNO KONRAD ADAMKIEWICZ Turystyka Okolice Choszczna to doskonałe miejsce do uprawiania wszelkich form turystyki. Bogactwo jezior, to raj dla zwolenników."— Zapis prezentacji:

1

2 CHOSZCZNO KONRAD ADAMKIEWICZ

3 Turystyka Okolice Choszczna to doskonałe miejsce do uprawiania wszelkich form turystyki. Bogactwo jezior, to raj dla zwolenników sportów wodnych, wędkarstwa i myślistwa a także krajoznawców szukających wypoczynku na łonie natury. Liczne szlaki turystyczne prowadzące przez piękne tereny Ziemi Choszczeńskiej to wymarzone miejsca dla miłośników turystyki pieszej i rowerowej. Znajdziecie tu Państwo doskonałe warunki do odpoczynku, interesujące ślady historii i wiele innych atrakcji.

4 Herb

5 Hotele GMINA CHOSZCZNO. Hotelik ChDK ul. Bohaterów Warszawy17, 73 – 200 Choszczno tel. (095) Hotel dysponuje 20 miejscami w pokojach 1 i 2 osobowych. W każdym pokoju TV satelitarna. Hotel położony w mieście, w budynku znajduje się restauracja.


Pobierz ppt "CHOSZCZNO KONRAD ADAMKIEWICZ Turystyka Okolice Choszczna to doskonałe miejsce do uprawiania wszelkich form turystyki. Bogactwo jezior, to raj dla zwolenników."

Podobne prezentacje


Reklamy Google