Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kamila Loska. A kto pilnuje porządku w szkole?A kto pilnuje porządku w szkole? Coś o bezpieczeństwie…Coś o bezpieczeństwie Bezpieczna szkoła…….Bezpieczna.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kamila Loska. A kto pilnuje porządku w szkole?A kto pilnuje porządku w szkole? Coś o bezpieczeństwie…Coś o bezpieczeństwie Bezpieczna szkoła…….Bezpieczna."— Zapis prezentacji:

1 Kamila Loska

2 A kto pilnuje porządku w szkole?A kto pilnuje porządku w szkole? Coś o bezpieczeństwie…Coś o bezpieczeństwie Bezpieczna szkoła…….Bezpieczna szkoła……. Żeby szkoła była bezpieczna musi mieć bezpiecznych nauczycieli Bezpieczeństwu zagraża jedno przemoc A kiedy bezpiecznej szkole zagraża bałagan… Żeby była szkoła musi mieć uczniów Jak nabić dzieciom bezpieczeństwa do głowy

3 Bezpieczna szkoła jest wesoła Jest tam dużo miłych ludzi dookoła Każdy się cieszy przez całe ranki Gdy do bezpiecznej szkoły może pójść Bo przecież nauka i zabawa to coś Co każdy z nas kocha na wskroś.

4 Świetną zabawą jest gra w piłkę ale trzeba być ostrożnym kiedy bawisz się blisko ulicy bo może się to źle skończyć

5 Tacy powinni być nauczyciele A tacy nie powinni być

6 A więc precz z przemocą

7 Żeby w szkole było bezpiecznie uczniowie powinni przestrzegać regulaminu szkolnego

8 To proste nauczyciele z drobną pomocą niektórych uczniów powinni porozwieszać w szkole gazetki stop przemocy

9 Do akcji wkraczają sprzątaczki bo co jeżeli uczeń( np. poślizgnie się na skórce od banana)czy będzie wtedy bezpiecznie?

10 kiedy widzisz bójkę na korytarzu zgłaszasz to czym prędzej do dyżurującego nauczyciela ale kiedy sprawa jest bardziej poważna wtedy potrzebny jest pedagog

11 Dziękuje za zobaczenie prezentacji autor Kamila Loska


Pobierz ppt "Kamila Loska. A kto pilnuje porządku w szkole?A kto pilnuje porządku w szkole? Coś o bezpieczeństwie…Coś o bezpieczeństwie Bezpieczna szkoła…….Bezpieczna."

Podobne prezentacje


Reklamy Google