Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WITAMY w Gimnazjum nr 1 w Bielawie. Budynek naszej szkoły i jego otoczenie prezentuje się bardzo atrakcyjnie zarówno na zewnątrz jak i w środku. Gimnazjum.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WITAMY w Gimnazjum nr 1 w Bielawie. Budynek naszej szkoły i jego otoczenie prezentuje się bardzo atrakcyjnie zarówno na zewnątrz jak i w środku. Gimnazjum."— Zapis prezentacji:

1 WITAMY w Gimnazjum nr 1 w Bielawie

2 Budynek naszej szkoły i jego otoczenie prezentuje się bardzo atrakcyjnie zarówno na zewnątrz jak i w środku. Gimnazjum nr 1 w Bielawie ul. Brzeżna 48, Bielawa, tel. (74)

3 Gimnazjum nr 1 w Bielawie ul. Brzeżna 48, Bielawa, tel. (74) Zwykłe sale lekcyjne zostały zamienione w nowoczesne pracownie multimedialne. Sprawia to, że nauka w nich staje się przyjemnością.

4 W bibliotece szkolnej jest całe mnóstwo ciekawych książek i czasopism. Nasza wspaniała pani bibliotekarka zawsze pomoże nam znaleźć to czego szukamy. Poza tym można tu też skorzystać z Internetu. Biblioteka Gimnazjum nr 1 w Bielawie ul. Brzeżna 48, Bielawa, tel. (74)

5 Nasza szkoła oferuje: 1. Naukę w bezpiecznej, małej szkole. Nad bezpieczeństwem czuwają: nauczyciele i inni pracownicy, system monitoringu, pedagog, psycholog i doradca zawodowy. Gimnazjum nr 1 w Bielawie ul. Brzeżna 48, Bielawa, tel. (74) Pełną informację nt. postępów w nauce i frekwencji uczniów oraz komunikację między rodzicem a szkołą poprzez dziennik elektroniczny. 3. Dobre przygotowanie do egzaminów: od kilku lat jeden z najwyższych w powiecie wskaźników EWD lekcje i zajęcia egzaminacyjne prowadzą nauczyciele egzaminatorzy, dodatkowe zajęcia z przedmiotów humanistycznych, matematyczno- przyrodniczych i języków obcych.

6 Nad naszym zdrowiem czuwa Pani pielęgniarka. Gimnazjum nr 1 w Bielawie ul. Brzeżna 48, Bielawa, tel. (74)

7 Pani pedagog służy pomocą wszystkim uczniom. Gimnazjum nr 1 w Bielawie ul. Brzeżna 48, Bielawa, tel. (74)

8 Radiowęzeł Gimnazjum nr 1 w Bielawie ul. Brzeżna 48, Bielawa, tel. (74) Młodzi DJe w czasie przerw prowadzą audycje muzyczne dla uczniów. INTERNET Na terenie całej szkoły uczniowie mają bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu bezprzewodowego.

9 Zajęcia pozalekcyjne Gimnazjum nr 1 w Bielawie ul. Brzeżna 48, Bielawa, tel. (74)

10 Koło teatralne Gimnazjum nr 1 w Bielawie ul. Brzeżna 48, Bielawa, tel. (74)

11 Koło Dziennikarskie Gimnazjum nr 1 w Bielawie ul. Brzeżna 48, Bielawa, tel. (74) Migawka z V Forum Gazetek Szkolnych

12 Koło chemiczne Gimnazjum nr 1 w Bielawie ul. Brzeżna 48, Bielawa, tel. (74)

13 Koło fizyczne Gimnazjum nr 1 w Bielawie ul. Brzeżna 48, Bielawa, tel. (74) Koło biologiczne

14 a także sprzęt sportowy do gier zespołowych, lekkoatletyki, narciarstwa biegowego, jazdy na rolkach, nordic walking, pełnowymiarową salę sportową pełnowymiarowe, nowoczesne boisko do gier zespołowych, kompleks lekkoatletyczny, nowoczesną siłownię, OFERUJEMY DOSKONAŁĄ BAZĘ SPORTOWĄ: Gimnazjum nr 1 w Bielawie ul. Brzeżna 48, Bielawa, tel. (74)

15 W szkole funkcjonuje klub sportowy ULKS Muflon oferujący dużą ilość różnorodnych zajęć. Gimnazjum nr 1 w Bielawie ul. Brzeżna 48, Bielawa, tel. (74)

16 Szkolne ligi: - halowej piłki nożnej, - piłki siatkowej, - koszykówki. Mityngi lekkoatletyczne: - Mistrzostwa Powiatu w Skoku Wzwyż - Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych Sport Gimnazjum nr 1 w Bielawie ul. Brzeżna 48, Bielawa, tel. (74)

17 Uczniowie naszego Gimnazjum regularnie odnoszą sukcesy w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych organizowanych w naszym regionie. Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 1 w Bielawie ul. Brzeżna 48, Bielawa, tel. (74)

18 Samorząd Uczniowski oraz klasy organizują wiele imprez, dyskotek i wydarzeń, w czasie których wspólnie się bawimy. Gimnazjum nr 1 w Bielawie ul. Brzeżna 48, Bielawa, tel. (74)

19 Nasi nauczyciele regularnie organizują wycieczki, zimowiska i półkolonie. basen Gimnazjum nr 1 w Bielawie ul. Brzeżna 48, Bielawa, tel. (74)

20 5 powodów, dla których warto wybrać Gimnazjum nr 1: 1. Miła i przyjemna atmosfera w szkole. 2. Ciekawe zajęcia lekcyjne. 3. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu po klasie III. 4. Możliwość rozwijania swoich zdolności i zainteresowań. 5. Niezapomniane imprezy i wycieczki klasowe i szkolne. Nasza szkoła to nie tylko nauka ale i wspaniała zabawa! Gimnazjum nr 1 w Bielawie ul. Brzeżna 48, Bielawa, tel. (74)

21 Gimnazjum nr 1 w Bielawie ul. Brzeżna 48, Bielawa, tel. (74) ZAPRASZAMY


Pobierz ppt "WITAMY w Gimnazjum nr 1 w Bielawie. Budynek naszej szkoły i jego otoczenie prezentuje się bardzo atrakcyjnie zarówno na zewnątrz jak i w środku. Gimnazjum."

Podobne prezentacje


Reklamy Google